su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatı ve sıhhi tesisat, yeni yapılan mimari projelerde olduğu kadar mevcut yapılar içerisinde de en fazla önem gerektiren bina gereksinimleri arasında yer almaktadır. Şehir planlama alanında da büyük bir alt yapı hizmeti sağlamakta olan su tesisatı çalışmaları, gerek günlük yaşam gerekse de çevresel sistem içerisinde bulunan mevcut hijyenik şartların devam edebilmesi açısından da büyük bir dikkat gerektirmektedir.

Kendi alanı içerisinde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana en kaliteli ve profesyonel tesisat hizmetini müşterilerine garanti eden firmamız; konusunda uzman ve deneyimli su tesisatçısı kadrosu, etik çalışma düzenine göre oluşturulmuş iş prensibi ve müşterilerine güler yüz ile sağladığı koşulsuz memnuniyet garantisi ile, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan birçok noktada olduğu gibi, Beykoz ilçesine bağlı Acarlar Mahallesi'nde de çözüm odaklı müşteri hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamız aracılığı ile sahip olacağınız su tesisatı çözümleri, son teknoloji ürünler ile birlikte yaşam alanınız içerisinde herhangi bir deformasyona sebebiyet vermeden tespit edilmekte ve çözümü sağlanmaktadır. Mimari yapıların temellerinde ya da çevresel düzenleme sistemleri içerisinde bulunan tesisat parçaları, kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kırılma, sızdırma, tıkanma ya da çalışmama gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu tarz durumlarda yetkili servislerin zamanında ve yeterli ölçüde yapacakları teknik müdahaleler, sıhhi tesisat sistemleri ve ekipmanlarının sağlamış oldukları kullanım performansının artmasına olanak tanımaktadır. Tam olarak bu konu üzerine kaliteli hizmet garantisi veren firmamız, profesyonel su tesisatçısı ekibi ile geniş bir servis ağı içerisinde olası müşteri sorunlarına efektif çözümler sağlamaktadır.

İstanbul'da Anadolu Yakası içerisinde sağlanan uzman servis hizmetlerimizi, aynı etik değerler ve çözüm odaklılık ile birlikte Beykoz ilçesine bağlı Acarlar Mahallesi içerisinde de sizlere ulaştırmaktayız. Deneyimli servis ekibimizin sizlere sunduğu hizmetler içerisinde; sıhhi tesisat sistemleri kurulumu, tesisat sistemleri bakımı ve onarımı, su kaçağı tespiti, tesisat ekipmanları değişimi ve teknik ölçüm çalışmaları gibi oldukça geniş bir yelpazede çözüm odaklı hizmetler yer almaktadır. Sizler de yaşayabileceğiniz her türlü su tesisatı sorununda ve yeni kurulum işlemlerinizde firmamız ile irtibata geçebilir, kusursuz tesisat çözümleri ile gelen uzun ömürlü kullanım garantisine kolayca sahip olabilirsiniz.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.