su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Ev veya işyerlerinizde oluşabilecek hasarlardan birisi de su tesisatından doğan zararlardır. En ufak bir kaçak durumu bile hem dairenize hem de binaya zarar verebilmektedir. Bu sorun mutfakta, banyoda olabileceği gibi hatalı döşeme sonucu altyapıdan kaynaklı zararlara neden olabilmektedir. Sorunun git gide büyümesi halinde ise işin zarar boyutu da büyümektedir. Bu da ev veya işyeri sahiplerine maliyet açısından yüksek meblağlara yol açmaktadır. Üstelik sigortalanma durumu da yoksa karşılaşacağınız tutar fazla gelecektir. Bazı durumlarda sorun altyapıdan kaynaklanıyor olsa da, tıkanıklıklar ve kaçakların çoğunluğu ev içi tesisat kaynaklı oluyor.

Bu tarz sorunların tespiti açısından profesyonel su tesisatçısı ile çalışmanız sizin için faydalı olacaktır. Kalitesi ve tecrübesiyle kuzey kısmı Üsküdar güney kısmı Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesi'nde yer alan Acıbadem Su tesisatçısı profesyonelliği ile size hizmet edecektir.

Bu denli büyük bir mahallenin tesisat işlerinin yapımı için bu firmaya müracaat edebilirsiniz. Kalitesi ile adını duyurmuş bu firma su kaçağı tespiti, kameralı ve kırmadan su kaçaklarının kontrolünün sağlanması, musluk ve tuvalet tamiri, musluk tıkanıklığı açma, pimaş ve tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı onarım, petek tesisat ve kalorifer tesisat temizliği gibi sayılabilecek birçok hizmeti de sizlere sunmaktadır. Hem sizin hem ailenizin içinizin rahat etmesi, hatta apartmanda yaşıyorsanız komşularınızın da sorun yaşamaması rahat edebilmesi için, hem de ev ve işyerinizin tadilatının tam olması bir sorunla karşılaşılmadan önlenebilmesi bakımından tercih etmeniz gereken bir firmadır.

Ev ve işyerlerinizi dikkatli bir şekilde sahiplenerek çalışan Acıbadem Su Tesisatçısı, kaliteli hizmet prensibini ön planda tutmaktadır. Acil durumlarda veya kontrol amaçlı olması fark etmeksizin ciddi bir iş anlayışıyla çalışmalarına başlamaktadır. Herkes kaliteyi benimser, fakat Acıbadem Su Tesisatçısı sizi daha fazlasıyla buluşturacaktır. Çalışmalarındaki titizliği ve iş sadakatini siz de görecek ve memnun kalacaksınız. Küçük gibi görünebilecek bir sorun çok daha büyük boyutlara ulaşmadan önleminizi almanız için Acıbadem Su Tesisatçısı firmasına ulaşabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla işi onlara teslim edebilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacaksınız.