su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Ağaçdere su tesisatı servisi kapsamlı su tesisatı hizmeti veren su tesisatı servislerindendir. Bulunduğunuz noktaya destek aracımızla hızlı şekilde gitmekteyiz. Uzman ekiplerimiz su tesisatı konusunda gereken son teknoloji ürünlerle hizmet vermektedir. Konutların inşaat aşamasında yapılan tesisat döşeme çalışmalarını itina ile yapmaktayız. Konutlarda ilk etapta yapılan tesisat çalışması yetersiz uzmanlık düzeyinde yapıldığı takdirde tesisata su basıldığında ya da belli kullanım süreleri sonunda su patlamaları meydana gelmektedir.

Ekiplerimiz kontrollü çalışmalarıyla garantili hizmet verirler. Yaşam alanları kullanıma başlandığında yapılacak tadilatların maliyetleri yüksek olmaktadır. Üst döşemeler çoğunlukla fayans gibi yüzeylerle kaplı olduğu için arızaların nokta tespiti çok önemlidir. Nokta tespiti yapılmazsa döşenen tesisat baştan sona açılması gerekir. Gereksiz şekilde kaldırılan her fayans, her döşeme ekstra masraf, ekstra kir, ekstra konfor kaybı demektir. Ekiplerimiz profesyonel cihazlar kullanırlar. Termal kameralar, kızıl ötesi cihazlar gibi teknik ekipmanlarla müdahale ederler. Müşterilerin en az maliyetle ve güvenle temiz şekilde tadilatları bitirmesine olanak sağlarlar. Ağaçdere su tesisatçısı kaliteli işçilik ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Yapılan işlerde takip söz konusudur. Bu bakımdan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti servisimizin birinci prensibidir.

Su kaçakları binalar için hayati öneme sahip bir arızadır. Su kaçakları alt katlara sızıntı yaparak binalarda rutubet gibi sorunların oluşmasına neden olur. Binaların taşıyıcı aksamlarına sızarak demirin korozyona uğramasına betonun özelliğini yitirmesine neden olurlar. Taşıyıcı aksamın zarar görmesi binaların deprem dayanımını azalttığı gibi, estetik problemlere neden olarak bina değerlerini de düşürmektedir. Bazı binalarda banyo mutfak tuvalet gibi mekânlara dışardan bakıldığında boya atmaları ve sıva dökülmeleri gözlenir.

Bu gibi durumlar binaların daha baştan güvenilir su tesisatçıları ile birlikte çalışılarak yapılması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Servisimiz tesisatların durumunu inceleyerek bütün kusurlu noktaları müşteriye bildirir. Gereken noktalarda uygun tadilatları yaparak konforlu ve güvenli bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Ağaçdere su tesisatı servisi uzun yıllara dayanan tecrübesiyle su tesisatı çalışmalarını yapmaktadır. Servisimiz kurumsal kimlikle çalışmayı amaç edinmiştir. Sürekli kaliteli hizmet, sürekli uygun fiyat sistemiyle sektörde rekabet eden öncü firmalardandır. 


   Ağaçdere Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisatçısı fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyat olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.