su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Binanızda su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız? Küflenme, duvarda veya tavanda oluşan ıslaklıklar, kararma gibi etkenler su tesisatınızda arıza ve kaçak olduğunun başlıca işaretleridir. Su tesisatı arıza ve kaçaklarının ana kaynak unsuru gözle görülebilir değildir. Arıza ve su kaçağı tespiti profesyonel ekipler tarafından, profesyonel arıza ve kaçak tespit  makineleriyle yapılmaktadır. Bu tip arıza ve kaçakların onarımı ise çeşitli kimyasal bileşenler ile yapılabilmektedir.

Bu yöntemler uygulanırken, binanızda hiç bir kırım yapılmaz. Buna istinaden binanızda yaşanan sorun, çok düşük bir maliyet ile ortadan kaldırılır. Uzman kadroların verdiği arıza ve kaçak bakım ve onarımı, yaşanan zahmeti ve sıkıntıyı yok etmenize olanak sağlayacaktır.Akbaba su tesisatçısı;  işyerinizde ya da evinizde yaşanan her türlü su tesisatı arızasında, sorunu kolay ve kesin bir çözüm ile ortadan kaldırmak amacıyla hizmet vermektedir.  Akbaba su tesisatı her daim güler yüzlü ve kaliteden asla ödün vermeyen bir hizmet sunmaktadır.

Akbaba profesyonel su tesisatçısı, su sızıntısı bulma ve radyatör temizliği, her çeşit su tesisatı arıza ve sızıntısı, sifon tamiri ve montajı, armatür montajı ve lavabo montajı hizmetleri vermektedir. Radyatörün içerisindeki su, kapalı devreli olan bir sistemde ısınarak, aynı şekilde kapalı devre olan bir sistemde soğuduğu için, tesisat içerisinde katran ve balçık oluşarak, suyun dolaşımını engellemektedir.  Bu da yakıt maliyetinin artmasını sağlar.Radyatör temizliği, faturalarınızın maliyetinin düşmesine olanak sağlar.Giriş rekorları yeteri kadar keten ya da teflon ile sarılmadığı taktirde, su sızmasına neden olur ve peteklerin gözle görülmeyen yerlerinde çürükler ve delikler oluşarak su kaçırmasına sebep verir. Akbaba su tesisatı, kırmadan su kaçağı tespiti ile, hiçbir hafriyat oluşturmaksızın kaçak tespiti yaparak, kesin ve sıkıntısız bir çözüm üretmektedir.

Akbaba su tesisatçısı; kırmaya, dökmeye ve hafriyata son vererek, kırmak ve dökmek yerine amfi ses dinleme cihazları ve termal kamera sistemleri sayesinde, kaçağı kusursuz bir biçimde tespit ederek, soruna kesin bir çözüm getirir.Artık eski yöntemler rafa kaldırılmış ve teknolojik cihazlar ile daha profesyonel bir çözüm üreten, uzman ekipler kurulmuş olup, Akbaba su tesisatı sayesinde, uzman ekipler ilçenin hizmetine sunulmuştur.