su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatındaki sorunları asla küçümseyerek ileri tarihlere atarak kendi adınıza zaman kazanmaya çalışmayın. Bunlar sizin için büyük sorunlara yol açarken daha fazla maliyete neden olabilir. Bunun için bilindik su tesisatı tekniklerini ve ustalarını unutun. Kullandığı cihazlar ile en kısa sürede arızaların onarım ve bakımı gerçekleştirilmektedir. Prensip olarak benimsediği müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan Akpınar Su Tesisatı uygun fiyat avantajları ve çözüm bulduğu teknikleri ile diğer tesisat işlerinizi de çok kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Su tesisatçısı hizmeti ile tesisat işiniz ihtiyacınızı komple karşılamaktadır. Tek ilkesi çözüm odaklı olmakla beraber çok daha fazlasına sahip firmalardan en iyisi yapmaktadır. Bununla birlikte verilen işlerin en kısa ve en iyi şekilde sonlandırılmaktadır. Yeni teknolojik cihazlarımızla dilediğiniz zaman profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere en iyi avantajları sunarız. Her ekonomik teklifler sunulması ile güvenilir bir çalışma aşaması gerçekleştirilecektir. Su yaşamımızın her alanında kullanmamızla beraber bakım ve onarımına en fazla önem veren tesisatız. Çoğu su tesisatı çalışanları direk ıslak gördüğü duvarı kırarak işe başlar ancak ıslak görünen tarafın gereksiz bir yıkım olarak çıkacağını düşünmez ve bizde durum teknolojik aletlerle daha az hasar ile tesisatları tamamlamaktır. Ve ekstradan müşterilere maliyet yaratarak müşteri memnuniyetini azaltır. Bizde oran verir isek %60 ile %70 arasında daha az seramik zarar görerek sorun giderilmektedir. Müşterilerimiz bu düzenden memnun olmaktadır.

Bakım ve onarımı yapılmamış ve kirli suya maruz kalmak istemiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Bu doğrultuda en kaliteli ve iki tarafında mutlu olacağı bir hizmet seçenekleriyle karşınızdayız. Siz müşterilerimize destek olan en iyi işlerle sizin mutlu olmanız için elimizden geleni yapmaktayız. En uygun fiyat tekliflerini sunarak en iyi su kaçağı tespitini de biz yapmaktayız. Su kaçağı tespitlerini de teknolojik cihazlarımızla en kaliteli ve en kısa sürede yaparak müşterilerimizi zan altında bırakmıyoruz. Su tesisatında her şeyi çözüm odaklı faaliyetler gerçekleştirdiğimiz Akpınar Su Tesisatçısı kendi alanında başarı en iyi kademelere getirmekle beraber sektöründe profesyonel elemanlarımız ile en iyi çözümlere kavuştururuz.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.