su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Hem ofis ve çalışma noktaları hem de günlük yaşam alanları içerisinde, gerek yeni inşa edilen projelerde gerekse de mevcut yapılarda en fazla kullanılmakta olan alanlar başında, su tesisatını kapsamakta olan banyo ve mutfak bölümleri gelmektedir. Çevresel faktörler haricinde mevcut şartların aynı şekilde devam edebilmesi ve hijyenik kriterlere uygun bir yaşama sahip olunabilmesi açısından da büyük bir önem teşkil etmekte olan su tesisatı ve sıhhi tesisat çalışmaları, banyo ve mutfak alanları içerisinde meydana gelebilecek arızalanmalar sebebiyle zaman zaman sıkıntı yaşanmasına sebep olabilmektedir.

Tam olarak bu noktada devreye girmekte olan firmamız; kendi sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana etik kurallara uygun bir şekilde geliştirilmiş iş ahlakı, hızlı servis garantisi ve deneyimli su tesisatçısı kadrosu ile, İstanbul'un Anadolu Yakası'nı kapsamakta olan birçok noktada olduğu şekilde, Ümraniye ilçesi içinde yer alan Altınşehir Mahallesi'nde de en kaliteli hizmeti müşterilerine garanti etmektedir.

Su tesisatı sistemleri zaman içerisinde kullanıma bağlı olacak şekilde sızdırma, nemlenme, arızalanma, damlatma, çalışmama ya da tıkanma gibi birçok problem ile karşılaşabilmekte ve bu problemler günlük standartların devam etmesi konusunda oldukça önemli olumsuzlukları da beraberinde getirebilmektedir. Su tesisatını kapsamakta olan her türlü sorun için profesyonel su tesisatçısı kadrosu ile efektif çözümler sunmakta olan firmamız, yapmış olduğunuz arıza talepleri ya da yeni kurulum ve montaj isteklerini oldukça hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonrasında, sorun ya da talebinizin içeriğine göre belirtmiş olduğunuz adres tesisatçı ekibi gönderilecek ve en kısa süre içinde çözüme kavuşmanız sağlanacaktır.

Geniş servis seçenekleri bulunmakta olan firmamızın müşterileri için özel olarak sağladığı hizmet tercihleri içerisinde su kaçağı tespiti, teknolojik tesisat ölçüm işlemleri, tesisat içerisindeki her türlü parçanın değişimi ve yenilenmesi, yeni tesisat montajı, su tesisatı bakımı ve tesisat onarımı gibi farklı konular için sağlanan çözüm olanakları bulunmaktadır. Sizler de su tesisatı alanı dahilinde yaşayabileceğiniz her türlü sorun ve yeni yeni sistemlerin kurulumuna dair talepleriniz için firmamız ile irtibat kurabilir, İstanbul Anadolu Yakası'nı kapsamakta olan geniş hizmet ağında olduğu gibi Ümraniye ilçesinde yer alan Altınşehir Mahallesi'nde de benzersiz tesisat desteğini yaşayabilirsiniz.