su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Firmamız 2007 yılından bu güne kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübeli kadromuz ile her soruna çözüm bulabilen firmamız su tesisatı sektörünün önde gelen isimlerin başında yer almaktadır. Biz Metropol Tesisat olarak tüm su tesisat işleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Birçok bölgede ve mahalde hizmet verdiğimiz gibi Altıntepe su tesisatçılığında da 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz.

Altıntepe Su Tesisatçısı

Metropol Tesisatçılığın şubesi olan Altıntepe su tesisatçısı firması vermekte olduğu hizmetlere göz gezdirecek olursak; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, kalorifer peteği temizleme, tıkanıklık açma gibi tesisatçılık işlemlerinde sizlerin hizmetindedir. Kaliteli ve güvenli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız tecrübeli bir kadroya, işini kalite ile yapan bir firmaya güven duymanız gerekmektedir. Metropol tesisatçılık tam olarak sizlerin aradığı adrestir. Sorunun tespiti ve çözüm sürecinin işlemesi şu şekildedir.

Su kaçağının olduğu bölgede da hemen tespit çalışması yapılarak aynı gün içerisinde fiyatlandırmanın da yapılması ile birlikte ortak karara varılarak vakit kaybetmeden onarıma başlanmaktadır. Evinize zarar vermeyecek şekilde tüm cihazlarımız kameralı olup problemin olduğu bölgenin tespiti ile hızlı bir şekilde sorunun çözümüne kavuşturulması amaçlarımız arasındadır.

ALTINTEPE SU TESİSATÇISI

Referanslarımızı da sizler ile paylaşarak kalitenin ve güvenin adresi olduğumuzu kanıtlamak ve aklınızdaki en ufak kuşkuyu da ortadan kaldırmak isteriz. Birlikte iş yaptığımız firmaların birkaçının ismini sizler ile paylaşmak gerekir ise; özel çapa hastanesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Anadolubank, Halkbank, Digiturk, Anafen Dershanesi,  Bilfen, İski, Fem, Çınar Koleji, Doğuş Grup, Fatih Dershanesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe dershaneleri ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok kurum bizlere güvenerek iş birliği içerisinde bulundular. Bizlerde bu kurumların güvenini boşa çıkarmamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizler de sorununuza daha fazla sorun eklemeden kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız irtibata geçmekte daha fazla geç kalmayınız. Birçok bölgede bulunan şubelerimiz ile her zaman sizin yanınızdayız. Metropol tesisat kurumunun şubesi olan Altıntepe su tesisatçısı kanalı ile siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, sizleri bekletmeden çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.