su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatı hem temiz su hem de tahliye edilen su bakımından yapılar için son derece önemli bir konudur. Projelendirilmesinde yapımına kadar mutlaka tek seferde sonuç alınması gereken bir konudur. Aksi halde başta sızıntı olmak üzere düzeltilmesi oldukça güç arızalara sebep olur. Firmamız Ataşehir su tesisatçısı firmaları arasında önemli bir tercih edilirliğe sahiptir.

Su tesisatı konusunda mutlaka referansları olan ve tercih edilme konusunda seçici davranılan bir firma ile çalışmanız gerekir. Yeni tesisattan çok eski tesisatlarınıza kadar tamamı için arıza tespiti, onarım ve tasarım hizmetleri sunmaktayız. İstanbul ilindeki birçok nokta gibi Ataşehir su tesisatçısı firmaları arasında oldukça faal ve güçlü referanslar ile çalışmaktayız. Sizlere her türlü tesisat hizmetimizi daha etkin sunabilmek ve her türlü bilgi alışverişini sağlamak üzere web adresimiz üzerinden online olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız ile hem iletişim sağlayabilir hem de hizmetlerimizin detaylarını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ile tesisatlarınız üzerindeki her türlü arıza vb gibi durumları çok kısa sürede tespit etmekteyiz.

Ataşehir Su Tesisatçısı

Verdiğimiz hizmetin güvenilirliliği ve kalitesi açısından tespitini yapamadığımız hizmetlerden ücret almadan servis vermekteyiz. Gerek eski tesisatlar gerekse de hatalı tasarlanmış tesisatlar veya dış etkenler su tesisatlarınızda mahallî veya binayı bütünüyle etkileyen önemli sorunlara yola açabilir. Tıkanmadan, sızıntı ve çatlaklara kadar birçok arızanın oluşmasının muhtemel olduğu tesisatlarınız, oldukça gelişmiş aletler ile izlenerek sorunun kaynağı tespit edilerek çözüm sunulmaktadır.

Ataşehir Su Tesisatçısı Hizmetleri

Tesisat kaçaklarınız doğru noktadan tespit edilerek müdahale hem doğru hem kesin hem de en az zararla yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede oldukça büyük ve maddi yükü ağır sorunlara yol açabilecek arızalarınız süratle tespit edilip giderilmektedir. Metropol Tesisat olarak verdiğimiz tüm hizmetler için deneyimli teknik ekibimiz ve son model cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Ataşehir Su Tesisatçısı

Metropol Tesisat başta Ataşehir su tesisatçısı ihtiyaçlarınız olmak üzere İstanbul içinde etkin olarak hizmet vermektedir. Her türlü arıza ve acil ihtiyaç hallerinde bize ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda size en yakın saha ekibimiz yönlendirilerek hizmet almanız temin edilecektir.