su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Metropol Tesisat firma adını duymamış olabilirsiniz. Peki, su tesisatı sorunlarını nelerdir bilir misiniz? Mesela lavabo tıkanıklıkları, su kaçakları veya klozet tamiri ve petek temizliği gibi sorunlar nelerdir bilir misiniz? Bunların hemen hemen hepsiyle karşılaşıyorsunuzdur. Metropol tesisat olarak, adımızla, kalitemizle ve güvenimizle sizlere kendimizi ispatlamaya geliyoruz. Bu sorunların çözümü bizim işimiz. Tesisat sorunlarınızla ilgili çalacağınız ilk kapı, teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerle su tesisat sorunlarınızın İstanbul ve tüm semtlerinde çözüm noktasıyız. Barbaros su tesisatçısı olarak sorunlarınıza kesin, güvenilir, kaliteli ve uzun vadeli çözüm kurumunuzuz.

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek ve yardım talebi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerine anında ulaşan gezici ekibimizle yanınızdayız. Barbaros su tesisatı sorunları mı yaşıyorsunuz? Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bize ulaşmanız yeterli. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız. Lavabo tıkanıklarında da yanlış müdahale farklı sorunlara sebep olabilir.  Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız.

Barboros Su Tesisatçısı

Barbaros Mahallesi Su Tesisatçısı

Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, petek temizliğinden lavabo gider tıkanıklığı sorunlarınıza kadar garantili çözümler bizde. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz. Talip olduğumuz sorunlarınız için ekonomik ve uzun vadeli, kaliteli çözümler sunmaktayız. Semt semt, mahalle mahalle tesisatçı aramanıza gerek yok. Her an ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımızdan arızalarınızı bizlere bildirmeniz yeterlidir. Dilediğiniz anda zaman kaybetmeden yanınızdayız.

Sorunları çözemediğiniz noktada ekonomik ve kalıcı çözüm sunmaktayız. Evinizin hangi noktası olursa olsun, tüm teçhizat ve ekipmanlarımızla sizin yanınızdayız. Barbaros su tesisatçısı konumunuzu bildirdiğinizde hemen yanınızda olacak gezici ekiplerimizle sizlerle.