su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Firmamız 2007 yılından bu güne kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübeli kadromuz ile her soruna çözüm bulabilen firmamız su tesisatı sektörünün önde gelen isimlerden birisi olma gururunu yaşamaktadır. Biz Metropol Tesisat olarak tüm su tesisat işleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Birçok bölgede ve mahalde hizmet verdiğimiz gibi Başıbüyük su tesisatçılığında da 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz.

Başıbüyük Su Tesisatçısı

Su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, kalorifer peteği temizleme, tıkanıklık açma gibi su tesisatçılık işlemlerinde Metropol su tesisatçısı firmasının Başıbüyük şubesi hizmet vermektedir. Her su kaçağı tespit cihazı bulunan kurumun tesisatçı olmadığını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak doğru olacaktır. Kaliteli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız tecrübeli bir kadroya, işini kalite ile yapan bir firmaya güven duymanız gerekmektedir. Sizlerin aradığı adres Metropol tesisatçılıktır tam olarak. İşleyişimiz şu süreç içerisinde ilerlemektedir. Su kaçağının olduğu mekân da hemen tespit çalışması yapılarak aynı gün içerisinde fiyatlandırmanın da yapılması ile birlikte onarıma başlanmaktadır. Tüm cihazlarımız kameralı olup evinize zarar vermeden problemin olduğu bölgenin tespiti ve hızlı şekilde sonuca ulaşmaktır. Sonraki süreçlerde de cebinize büyük bir yük olarak geri dönmektedir. Küçük bir sızıntı diye umursamaz davranmayınız.

Başıbüyük Su Tesisatçısı

Kalitenin ve güvenin adresi olduğumuzun sizlerin gözünde belirlenebilmesi için referanslarımızı sizler ile saklamadan paylaşmak isteriz. Birlikte iş yaptığımız birkaç firmanın ismini vermek gerekir ise; özel çapa hastanesi, bahçeşehir üniversitesi, anadolubank, Halkbank, digiturk, bilfen, iski, fem, çınar koleji, doğuş grup, fatih dershanesi, İstanbul üniversitesi tıp fakültesi, Maltepe dershaneleri ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok kurum bizlere güvenerek iş birliği içerisinde bulundular. Eminiz ki güvenlerini boşa çıkarmadık.  Sizler de sorununuza kısa sürede çözüm bulmak istiyorsanız yapmanız gereken bizleri arayarak irtibata geçmek olacaktır. Birçok bölgede birçok şubemizin bulunması sizlere en kısa sürede ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Başıbüyük su tesisatçısı kanalı ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını sizleri sorununuz ile daha fazla bekletmeden en kısa sürede çözüme ulaştırmak olacağından şüpheniz olmasın.