su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

On yıldan fazla tecrübesi ve eğitimli kadrosu ile hizmet sunan Metropol Tesisat her türlü su kaçağı ya da tıkanıklık sorunlarını kolaylıkla ortadan kaldırır. İlk hizmetini İstanbul’un Bakırköy semtinde vermeye başlayan firma 2007 yılından beri başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Yıllar içerisinde yetki ve hizmet alanının genişleten Metropol Tesisat farklı semtlerde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Beykoz su tesisatçısı olarak Beykoz’da da su tesisatı alanında özellikle tıkanıklık açma ve su kaçağına yönelik tespitlerin yapılmasında uzmanlığını göstermektedir. İstanbul ilinde su tesisatçısı olarak yüzden fazla tesisatçıyı bünyesinde barındıran Metropol Tesisat bunun dışında sabit olmayan bir gezici ekibi de bulunmaktadır. Beş adet gezici ekibiyle birçok farklı noktaya aynı anda müdahale etme yetisi mevcuttur.

Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz su tesisatçısı olarak semt içerisindeki hemen hemen her bölgeye hizmet götürebilen Metropol Tesisat su ile ilgili tesisat sorunlarını hızlıca çözmeye çalışmaktadır. Bu amaçla kurduğu sürekli hizmet anlayışından dolayı su tesisatçısından oluşan ekipler haftanın her günü ve her saati aktif olarak hazırda beklemektedir. Son 3 yıldır faaliyet gösteren bu sistemle Metropol Tesisat birçok müşterinin memnuniyetine sahip olmuştur. Ayrıca gelişen teknoloji ve imkânlarla birlikte her geçen gün kendini yenileyen Metropol Tesisat alanındaki cihaz ve ekipmanı sürekli yenilemektedir. Bunun dışında elemanlarına da özellikle dikkat eden firmanın diplomasız elemanı bulunmamaktadır.  Tıkanıklık başta olmak üzere su tesisatı ile ilgili her türlü sorunu teknolojik cihazlar ve eğitimli personelle çok hızlı ve pratik şekilde halleden Metropol Tesisat Beykoz semtinde de bu görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Su tesisatçısı olarak görevleri arasında kalorifer tesisatının döşenmesi ve güvenliği konusunda da bilgilendirilen Metropol Tesisat bu alanda da her türlü hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bunun dışında su kaçağı bulma ve bu kaçak yerinin saptanması ile onun onarılması ya da sızıntı varsa onun tespitine yönelik tesisat taramalarını başarıyla yürüten Metropol Tesisat Beykoz su tesisatçısı olarak da bu faaliyetleri göstermektedir. Bunun dışında lavabo tıkanıkları başta olmak üzere kanal ve pimaş açma alanlarında da titiz ve ayrıntılı bir çalışma göstermektedir.