su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Metropol Tesisat, İstanbul’da uzman ekibiyle, su tesisatı hizmeti vermektedir. Kanal tıkanıkları, su kaçakları benzeri gibi konularda hizmet sunmaktadır. Caddebostan su tesisatçısı denildiğinde akla gelen ilk firmadır. Ayrıca kalorifer tesisatı ve petek temizliği hizmetleri de yapılmaktadır. Geniş tesisatçı kadrosu ve gezici personelleriyle 2013 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.

Metropol Tesisat, profesyonel ekip ve kadrosuyla İstanbul’un her semtinde ve Kadıköy’de Caddebostan su tesisatçısı olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Son teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespitleri yapılmaktadır ve bu yapılan tespitler garantilidir. Eğer ki tespit edilen bir şey olmazsa su kaçakları tespitinde hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Caddebostan Su Tesisatçısı 7/24 Hizmet

Tüm su kaçağı tespiti için yapılan işlemler kırmadan yapılır ve garantilidir. Isınma masraflarınızın azalması ve ısı verimini artırmak için her yıl düzenli petek ve kalorifer temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Kalorifer borusu yüzeylerini ve kanallarını cihazlarla ve kimyasal ilaçlarla yapılan temizliktir. Yapılan işlemde petekler sökülmez ve etraf hiçbir şekilde kirlenmez. Petek temizliği için ayrı uzman kadro ve cihazlarla hizmet verilmektedir. Bir başka hizmet de tıkanıklık açma işlemidir.

Lavabo, tuvalet ve pis su giderlerinin geçtiği boruların temizlenme işlemidir. Profesyonel ekip ve cihazlarla tıkalı boruları açma işlemi hiçbir kırma olmadan yapılmaktadır. Kameralı görüntüleme teknolojisiyle ile tıkalı pimaş ve borular zarar vermeden açılıp temizlenir.

Caddebostan Su Tesisatçısı

Metropol Tesisat, İstanbul’un hangi semtinde yaşıyorsanız olun uzman kadro ve teknolojik ekipmanlarla profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Metropol Tesisat, İstanbul’daki en iyi su tesisatçısı olarak bilinmektedir. Su kaçağı tespiti ve ardından onarılması uzman ekip ve cihazlarla yapılmaktadır. Isı kalitesini arttırmak ve ısınma masraflarını azaltmak için işlem yapılan kalorifer ve petek temizliği de teknolojik cihazlar ve profesyonel elemanlarla hiçbir kırma, sökme işlemi olmadan garantili olarak yapılmaktadır.

Bunların dışında pis su giderlerindeki tıkanmanın giderildiği işlemlerde yapılmaktadır. 7/24 hizmet veren uzman kadro ve teknik destekle su tesisatçısı olarak tüm tesisat sorunlarınızı çözmekteyiz. En güncel sorunları en pratik şekilde yerine getiren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.