su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Günümüz modern mimarisinin vazgeçilmez unsurlarından olan su tesisatı, mevcut yaşamsal ihtiyaçların giderilmesi ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturulması açısından büyük bir önem teşkil etmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılan su tesisat çalışmaları, uzun ömürlü dayanıklılık performansı sergilemelerinin yanı sıra kullanılan malzemelerin kalitesi sebebiyle de mevcut ekipmanlardan daha efektif kullanım sonuçlarının alınmasına da olanak tanımaktadır.

Sektör içerisinde yer aldığı günden bu yana İstanbul Anadolu Yakası içerisinde en profesyonel su tesisatı çalışmalarını yapmakta olan firmamız; deneyimli su tesisatçısı kadrosu ile Beykoz ilçesine bağlı olan Çamlıbahçe Mahallesi'ni de kapsayan servis ağında, sizlere benzersiz bir kurulum ve kullanım hizmeti sağlamaktadır.

Ev ve ofis ortamları içerisinde en sık kullanılan alanlardan olan banyo ve mutfaklar, mimari projeler gerçekleştirilirken sağlanan tesisat çözümleri ile ev ve işyeri sahiplerine büyük oranda kullanım rahatlığı oluşturmaktadır. Yapılan tesisat işlemlerinde düzenlenen istemin doğru olarak monte edilmesi, tesisat sistemlerinin doğru olarak bağlanması ve kullanılan tesisat ekipmanları ve boru gibi malzemelerin üretim kalitesi de bu alanlarının gösterdiği performans ve kullanım ömrünün aynı oranda arttırabilmektedir. Firmamız aracılığı ile sahip olabileceğiniz tesisat hizmetleri, sizlere gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak büyük bir çözüm garantisi sağlamaktadır. Konusunda uzman ve profesyonel su tesisatçısı personelimiz aracılığıyla dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilen kurulum ve bakım hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin banyo ve mutfak alanları içerisindeki mevcut hijyenik şartlarınızı devam ettirebilmeniz için de oldukça dayanıklı çözümleri beraberinde getirmektedir.

Kullanımlar neticesinde oluşabilen tıkanıklık, bozulma ya da yıpranma sorunları için de profesyonel müşteri hizmeti sağlayan ekibimiz; kısa süre içerisinde mevcut sorununuzun giderilmesini ve kaliteli ekipman kullanımı sayesinde uzun süren tesisat ömrünü de sizlere garanti etmektedir. Lavabo ve giderlerde oluşabilen sızdırma sorunları, su kaçağı tespiti, tesisat ağı içerisinde sağlanan ekipman değişimi ve periyodik tesisat bakımları konusunda sektör içerisindeki en iyi hizmete sahip olacağınız firmamız, tüm bu hizmetleri sizlere hızlı servis ağı içerisinde eksiksiz ve koşulsuz memnuniyet garantisi ile birlikte sunmaktadır. Geniş servis ağı içerisinde Çamlıbahçe Mahallesi'ni de kapsayacak şekilde hizmet veren firmamıza, sizler de yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorunu için başvurabilir ve İstanbul Anadolu Yakası içerisinde yer alan en profesyonel su tesisatçısı ekibinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.