su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatı, tesisat tıkanıklıkları, taşma yapan tuvalet ve lavabolar, su kaçağı tespiti gibi konularda hizmet veren firmamız profesyonel su tesisatçısı kadrosuyla hızlı bir şekilde sorununuzu çözmektedir. İstanbul Anadolu yakasındaki Çekmeköy ilçesinde bulunan Çatalmeşe Mahallesine de hizmet veren firmamız bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize ulaşarak su tesisatlarıyla ilgili sorunlarınız için çözüm üretmektedir.

Tesisat tıkanıklıkları genellikle mutfak lavabolarıyla tuvalet ve banyo giderlerinde görülmektedir. Mutfak lavabolarındaki tıkanıklıklar kısa süreli de olsa kimyevi maddeler yardımıyla çözülebilmektedir. Uzun sureli ve sürekli kullanımlarda zararlı olabilen lavabo açıcılarla çözümlenmeyen sorunlarınız için mutlaka uzman su tesisatçısı kadromuzdan yardım isteyiniz. Lavabo taşmalarına bile neden olabilecek daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tuvaletler ve banyo giderlerinde görülen tıkanıklıklar; bazen yapım hatasından kaynaklanmakla birlikte genellikle suda erimeyen maddelerin atık su tesisatı ve tuvaletlere atılması sonucu oluşur.

Uzman olmayan kişilerce yapılan çalışmalar sonucu banyo ve tuvaletlerinizdeki yanlış yerler kırılabilir, sorununuz çözümlenmez ve size maddi olarak daha büyük zararlar verebilir. Firmamızı aradığınızda mekânınıza gelecek profesyonel su tesisatçısı kadromuz, öncelikle tesisatınızdaki tıkanık bölümü banyo, mutfak ve tuvaletinizi kırmadan özel cihazlarımızla bulur, yine kırmadan tıkanıklığı teknik cihazlarla açar. Yapım hatasından kaynaklanan ve mutlaka banyo ve mutfağınızın kırılmasını gerektirecek bazı durumlar da nadiren karşılaşılan sorunlardır. Bu tip sorunlar, ancak o bölgedeki hasarlı boru değiştirilerek çözümlenebilmektedir.

Anadolu yakasındaki Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi ne de hizmet veren firmamız; aradığınız uzman su tesisatçısı ekibiyle her türlü tesisat sorunlarınızda hizmetinizdedir. Su tesisatı binaların en önemli bölümüdür. İster temiz su dağıtım tesisatı olsun ister atık su tesisatı, su tesisatlarında görülebilecek her türlü problem hayatımızda aksamalara sebebiyet verir. Aynı şekilde kalorifer peteklerinde oluşabilecek her türlü sorun da hizmet verdiğimiz konular arasındadır. Isınmayan kalorifer peteklerinin temizliği, içindeki havanın boşaltılması, petek temizliği konularında da hizmetinizdeyiz.Tıkalı ya da taşmış bir lavabo, patlamış bir lavabo borusu, tıkanmış ya da taşmış bir tuvalet ya da tıkalı su gideri en kötü kâbusunuz olmasın. Bizi arayın! En kısa sürede su tesisatı sorunlarınızı çözelim.