su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Çiğdem mahallesi, İstanbul’un Anadolu yakısında bulunan Beykoz ilçesine bağlı bir mahalledir. Çiğdem mahallesi içerisinde tesisat konusunda her mahallede olduğu gibi zaman zaman çeşitli problemler meydana gelebilmektedir. Bu tesisat problemleri genel olarak hayatı olumsuz yönde etkileyen problemler olmaktadır.

Tesisat problemlerinin ortadan kaldırılmasında genel olarak su tesisatçısı hizmet vermektedir. Bu tesisatçılar mahalle içerisinde bulunan ve oldukça hızlı ve seri bir şekilde hizmet veren bir tesisat firmasıdır. Firmanın vermiş olduğu çeşitli tesisat hizmetleri bulunmaktadır. Bu firmanın vermiş olduğu genel hizmetler içerisinde petek temizliği, gider tıkanıklıklarının açılması, su sızıntılarının tespiti ve onarımı gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetler oldukça temiz olarak, evlerinize ya da diğer ticari mekanlarınıza hasar vermeden en hızlı ve en pratik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel su tesisatçısı petek temizliği konusunda vermiş olduğu hizmetler ile sizlerin ısınma problemlerinizi büyük ölçüde ortadan kaldıracak ve ısınma konusunda kullanmış olduğunuz doğal gaz ve benzeri faturalarınızın büyük ölçüde düşmesine katkı sağlayacaktır. Bu yüzden petek temizliklerinizi düzenli bir şekilde yaptırmanız ısınma problemlerinizi anında ortadan kaldıracaktır. Bu sayede ekonominize de katkı sağlamış olursunuz. Bu tesisat firması sizlerin gider tıkanmalarınıza da çözüm olmaktadır. Tuvalet ve klozet tıkanmalarında genel olarak giderlere atılan ıslak mendil ve tuvalet kağıtları gibi maddeler zaman içerisinde birikerek tıkanıklık oluşturmaktadır. Banyoda biriken kıl ve saçlar, mutfaklarda ise lavabolara dökülen çeşitli yemek artıkları ve benzeri maddeler tıkanıklık oluşturmaktadır. Bu tıkanıklıkların giderilmesinde özel robot şeklinde ve uçlarında kamera bulunan özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar yardımı ile tıkanmaların yeri ve nedeni anlaşılmakta ve kesin çözümler üretilmektedir.

Su sızıntıları da bir ev ya da ticari mekan için oldukça büyük bir problemdir. Özellikle gizli su kaçakları bu problemlerin başında gelmektedir. Tesisat firması sizlerin gizli su kaçağı problemlinizde özel bilgisayarlı bir sistem ile hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağı tespiti yapmakta ve sorunu en az hasarla ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede hem bu can sıkıcı ve büyük bir problemden kurtulmuş olursunuz, hem de evinizde su kaçağının olduğu bölüm tamamen kırılıp dökülmeden sorun ortadan kalkmış olur.