su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Temel anlamda bakıldığı zaman hem kullanım hem de içilebilir suların ilgili montaj çalışmalarının tamamlanması sonucunda tesisat sistemleri ile yaşam alanlarına aktarılmasına olanak tanıyan su tesisatı, günümüzün mimari projelerinde en fazla dikkat gerektiren unsurlardan biri olma özelliğini de taşımaktadır.

Konusunda deneyimli su tesisatçısı ekipler ve kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen tesisat çalışmaları, gerek alanlar gerekse de kişiler için gerekli olan hijyenik şartların aynı şekilde devam edebilmesi açısından da büyük bir önem teşkil etmektedir. Tesisat hizmetleri alanında sektör içerisindeki en iyi ve profesyonel hizmeti garanti eden firmamız; İstanbul'un Anadolu Yakası kısmında yer alan yerleşim alanlarına vermiş olduğu hizmeti, siz değerli müşterilerimiz için Beykoz ilçesi Çubuklu Mahallesi'ni kapsayan servis ağı dahilinde, çözüm odaklı ve koşulsuz memnuniyet garantili olarak sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan profesyonel su tesisatçısı kadrosu, sizlere yaşayabileceğiniz her türlü tesisat probleminin giderilmesine yönelik kusursuz hizmet sağlamalarının yanı sıra tesisat sistemlerinin periyodik bakımları konusunda da çözüm odaklı servis sunmaktadır. Ev ve ofis alanlarının neredeyse en önemli kısımları olarak görülen banyo ve mutfak alanları, tesisat sistemlerinin düzgün olarak monte edilmesi ve kullanılan ekipmanların üretim kalitesi ile doğru orantılı olacak şekilde bir kullanım performansı sergilemektedir. Kullanılan malzemelerin belirli bir süre sonra yaratabileceği kullanım sorunları, ev ve işyerleri için oldukça büyük sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Firmamız; siz değerli müşterileri için özel olarak oluşturulan servis ağı ve hizmet seçenekleri ile, bu tarz sorunların yaşanmaması adına kusursuz bir tesisat çözümü sağlamaktadır.

Yaşam alanları içerisinde sağlanan tesisat sistemleri zaman içerisinde tıkanma, damlatma, nemlenme ve sızdırma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Konusunda uzman kadromuzun son teknoloji ürünleri ile yapmış olduğu tesisat kurulum ve bakım işlemlerinde su montaj ekipmanlarında oluşabilen her türlü su kaçağı tespiti, kırık ve yıpranma sorunlarını tam olarak tespit edip ilgili onarım işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir. İstanbul Anadolu Yakası içerisinde yer alan noktalar içerisinde olduğu gibi Beykoz ilçesi Çubuklu Mahallesi'ni de kapsamakta olan geniş servis ağı hizmetini sizlere sunan firmamız, konusunda profesyonel kadrosu ve etik çalışma prensibi ile sizlere kısa sürede çözüm garantisini sağlamaktadır.

 


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.