su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayız. Tesisat hizmeti için aklınıza gelen her türlü su kaçağı tespiti , banyo boruları sorunları gibi tüm problemlerde sizlerleyiz.Su tesisatçısı denilince akla pek çok hizmet gelmektedir. Tüm bu kapsamlı hizmetlerin profesyonel bir ekiple gerçekleşmesi oldukça önem arz etmektedir. Biz profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli bir hizmeti sunmaktayız. Tuvalet ve banyolarda zamanlar kireç ve pislikler sonucunda borularda tıkanıklık meydana gelebilir. Bu tıkanıklık sonucunda ise istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar.

Bu tür tıkanıkları gidermek için genelde oldukça fazla bir biçimde kırarak işlem yapılır. Biz firma olarak son teknoloji cihazları kullanarak sizlere kırma işlemi yapmadan basit yöntemler ile tıkanıklıkları gidermekteyiz.  Böylece problemli olan bölgede büyük bir hasar meydana getirmeden kanal borularını görüntüleyen kamera yardımı ile kolaylıkla tespit ederek, sonrasında ise sorunu rahatlıkla bularak noktasal tespit ile metrelerce kazmaya gerek kalmadan tıkanıklığı kısa sürede açmaktayız.

Böylece hem eviniz zarar görmez hem de vakitten tasarruf sağlamış olursunuz. Rogar tıkanıklıklarında da aynı şekilde sorunlu yer kolaylıkla bulunur ve işlem yapılır.  Artık tesisat işlerinde meydana gelen büyük kırılmalara son veriyoruz.  Vidanjörün doğru noktayı tespiti amacı ile kamera devreye girer ve en büyük sorun olan tıkanıklık tespiti basit bir işlem sayesinde sağlanmış olur. Tıkanıklık tespiti dışında daha bir çok konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. Kalorifer petek temizliği hizmetini de en iyi şekilde profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kalorifer petekleri içerisinde su dolaşımı nedeniyle biriken tıkanıklık ve kiri yine son teknoloji aletler ile kolaylıkla çözüme kavuşturmaktayız.

Eğer İstanbul içerisinde profesyonel su tesisatçısı firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Anadolu yakasında nerede oturuyorsanız oturun hizmeti size en iyi şekilde ulaştırmak adına biz buradayız. Özenle seçilmiş profesyonel ekibimiz sayesinde artık kırılmadan , kolaylıkla tesisat işleriniz halledilerek çözüme kavuşturulabilecek.  İşi şansa bırakmayın. Uzman ekip ile her türlü sorunlarda sizlerin yanında olarak , en kaliteli hizmeti vermek adına sizlerleyiz. Kaliteli ve sonuç odaklı tesisat bizden sorulur.