su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

 

   Sıhhi tesisat; temiz suyun şebekeden toplanarak yapılara sızıntısız ve sürekli bir biçimde ulaştırılması, kirli suyun ise uygun şekilde toplanarak binalardan uzaklaştırılması işlemidir. Çevre ve insan sağlığı açısından hijyenik atık kontrolü ve temiz su kaynağına ulaşım bakımından son derece önemli olan sıhhi tesisat, modern yaşamın getirdiği şehirleşme ve toplu yaşama ile daha da önemli hâle gelmiştir.

Dragos Su Tesisatçısı

    Teknolojinin gelişmesi, sıhhi tesisat alanında kullanılan tekniklerin ve araç-gereçlerin de çeşitlenmesine olanak tanımıştır. Bu da bir tesisat probleminin giderilmesinde spesifik aletlerin kullanımını ve uzman işçiliği gerektirmektedir. 2007 yılından bu yana İstanbul Bakırköy’de teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirket politikasıyla sıhhi tesisat hizmeti sunan Metropol Tesisat, uzman tesisatçı kadrosu ve 5 gezici personeli ile 7/24 görev yapmaktadır. Dragos su tesisatçısı Metropol Tesisat bünyesinde, modern teknik donanımı, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibi ile çalışmaktadır. Su kaçağı tespiti, sızıntı ve kaçak onarımı, musluk ve sifon tamiri, tıkanıklık açma, petek temizleme, kalorifer ve yangın hattı tesisatına kadar uzanan geniş servisi ile Dragos su tesisatçısı, sıhhi tesisat alanında bölgenin uzman ve saygın hizmet veren kuruluşlarındandır. Ev ve iş yerlerinde yüksek basınç, yıpranmış tesisat malzemesi veya kalitesiz işçilikten kaynaklanan temiz ya da pis su kaçağını, son teknoloji cihazlarla 20 dakika gibi kısa bir sürede tespit eden Dragos su tesisatçısı, uzmanlığına o kadar güvenmektedir ki kaçağı tespit edemediği durumlarda müşterisinden hiçbir ücret talep etmemektedir. Ayrıca lavabo, tuvalet gibi kirli su giderlerinin tıkanıklığının giderilmesinde ve boru tıkanıklığı açmada, kırıp dökmeden minimum dış müdahale ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Kışın ısınma problemlerinin sessiz kaynaklarından biri olan kapalı devredeki kirli suyun ve kirecin etkisiyle tıkanan peteklerin temizlenmesinde de yine Dragos su tesisatçısı hızlı ve güvenli profesyonel destek sağlamaktadır. Bu işlemle kombi verimi %25’e kadar artmakta ve geç ısınma sorunu çözüme kavuşmaktadır.

   Tıkanıklık, sızıntı, su kaçağı gibi sorunlarınızda, kalorifer ve yangın hattı ile ilgili her türlü sıhhi tesisat ihtiyacınızda uzman kadrosu ve modern ekipmanıyla müşteri memnuniyeti garantili profesyonel destek sunan Dragos su tesisatçısı hizmetinizdedir.