su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su kaçağı ve su tesisat sorunlarında artık teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerin kullanılması kaçınılmazdır. İstanbul Anadolu yakasında Beykoz semtinde yer alan Elmalı mahallesinde su tesisatçısı, su kaçağı tespiti yaparken uzman personel ve teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizde, ofis ve işyerlerinizde yaşayacağınız tüm tesisat sorunları için profesyonel su tesisatçısı hizmeti sunmaktadır. Profesyonel cihazlar yardımı ile herhangi bir kırma, dökme işlemi gerçekleştirmeden kaçağın noktasal yeri tespit edilmesi, kaçak tesisatının ilgili kısımlarının tamiri veya değişimi gibi tüm hizmetleri gürültüsüz, kirlenme olamadan, rahatsızlık vermeden yapılmaktadır.

Profesyonel su tesisatçısı olarak Beykoz semtinin Elmalı bölgesinde de tüm tesisat sorunlarının giderilmesi hizmeti sunulmaktadır. Su kaçağı tespiti esnasında gerek akustik dinleme cihazları ile gerekse de kameralı cihazlar kullanılır. Kaçağın yerinin doğru tespiti son derece önemlidir. Yanlış tespit farklı sorunları hatta daha derin sorunları da beraberinde getirebilir.

Bu sebeple su tesisatınızda veya bir noktada su kaçağı olma ihtimalinde, şüphelenme anında mutlaka konuyu uzman ve deneyimli ekiplerce çözülmesi gerekmektedir. Su tesisatçısı olarak güvenilir ve kalıcı çözümler sunmak son derece önemlidir. Kendi başınıza giriştiğiniz tesisat tamiri işlemlerinde farklı su tesisatı sorunlarına sebep olabilirsiniz. Bu nedenle işi güvenilir ve deneyimli ekiplere ve kaliteli tesisat malzemeleri hizmeti sunan Elmalı su tesisatı sorunlarını gideren ekiplere bırakmalısınız.

Elmalı su tesisatçısı olarak su tesisat ve su kaçağı sorunlarını noktasında uzman teknik ekibimi ile hizmet sunulmaktadır. Beykoz semtinde ve Elmalı çevresinde su kaçağı tespiti ve giderilmesi noktasında yaşanılan sorunların çözümünde uzman ve deneyimli personeller ile sorunların ortadan kalkmasında öncü noktayız. Kaliteli, uzun vadeli ve kesin çözüm için referansları ile çalışılmaktadır. Su kaçağının dairelerinize, komşularınıza ve elbette bütçenize vereceği zararlar sizleri üzecektir. Bu nedenle su kaçağı onarım, tespit ve çözümü için geç kalmadan müdahale şarttır. Sizler kendi çabalarınızla bu sorunun altından kalkmaya çalışırsanız farklı ve büyük sorunlara davetiye çıkarırsınız. Profesyonel su tesisatçısı olarak bütçenizin zarara uğramasını hem de dairelerinizin duvarlarının, zeminlerinin boşuna kırılıp dökülmesini istemiyorsanız mutlaka Elmalı su tesisatı işini ehline bırakın.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.