su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

 

Günümüzde teknoloji artık her sektörde ve alanda kendini göstermekte. Elbette inşaat, yapı ve tesisat işlerinde de teknolojiden oldukça fazla faydalanılmakta. İstanbul’un en önemli su tesisat firması olan Metropol Tesisat işte bu anlamda teknolojinin ve ürün kalitesinin en verimli şekilde kullanıldığı tesisat firmasıdır. İstanbul’un tüm semtlerinde uzman personelimiz ve güçlü iletişim bağımızla anında sizlerin hizmetinizdeyiz. Esatpaşa su tesisatçısı olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde oluşan tüm su tesisatı sorunlarınızda çözüm kaynağınızız.

İşimizi iyi, zamanında ve kaliteli olarak yapmaktayız. Peki, nedir uzmanlık alanımız? Su tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarının çözümünde aranan ve beğenilen öncü firmayız. Bu sorunların herhangi biri ile karşılaştığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek hatlarımızla, yardım talebi oluşturabilmektesiniz.

Esatpaşa su tesisatçısı

Bu sayede bizlere tesisat sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerinde bulunan gezici ekibimizi sizlere ulaştırmaktayız. Esatpaşa su tesisatı sorunları mı yaşamaktasınız? Kendinizin çözümünü bulamadığınız tesisat sorunlarınız mı var? Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Evlerinizde, işyerlerinizde ve işletmelerinizdeki tüm tesisat sorunlarına kesin ve uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Lavabo tıkanıklarından su kaçaklarına kadar her konuda yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız.

7/24 Esatpaşa Su Tesisatçısı

Daha önce yapmış olduğumuz işler ile referanslarımızı inceleyebilir, bizlerden önceden hizmet almış müşterilerimizin söyleyeceklerine kulak verebilirsiniz. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı çözüm noktasıyız. Tesisat sorunlarınızı doğru tespitle belirlemekteyiz. Bunu yaparken teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanmaktayız. Tespitten sonra ürettiğimiz çözümler ile kalıcı ve kaliteli tesisatlar sunmaktayız.

Esatpaşa su tesisatçısı yanınızda olduğu sürece, semt semt mahalle mahalle tesisatçı aramanıza gerek kalmayacaktır. Evinizin huzurlu ortamında sizlerin huzurunu kaçıracak olan tüm tesisat sorunlarını bizlere iletmeniz yeterlidir. Yapmanız gereken ise günün her anında bize ulaşabileceğiniz destek hattımızdan, sorununuzu ve konumunuzu bizlere iletmeniz. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle eskisinden de daha iyi bir ev, işyeri ortamına kavuşacaksınız.