su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su kaçağı problemlerinden uygun bir bütçeyle ve kolay bir şekilde kurtulmanıza vesile olan firmalar, yepyeni tespit cihazları ile hem ev hem de iş yerlerinde bulunan her türde su sızıntısı sorununa kalıcı çözümler sağlamaktadır.

Eski yöntemlerden ayrı olarak kaçakların yerinin tespit edilebilmesi için bir tek çekiç dahi vurmayan su kaçağı tespiti hizmetlerinde tercih edilen tespit cihazları, tesisatın hangi kısmında sızıntı olduğunun ‘dışarıdan’ bulunmasına yardımcı olmaktadır. Herhangi bir yer kırılmadığından dolayı firmaların sunduğu su kaçağı tespit hizmetleri, tamirin de tek bir noktadan müdahale edilerek kısa süre içerisinde tamamlanmasına yol açıyor. Ataşehir’e bağlı olan Fetih mahallesi genelinde bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda sizler de gönül rahatlığıyla hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca su kaçağının hangi noktada olduğunu bulabilmek, yıllar boyunca tesisat ustalar için tamir etmekten daha zor bir iş haline gelmiştir. Herhangi bir modern cihaz kullanılmadan gerçekleştirilen tamir işlemlerinde ustalar, hem deneyimlerine hem de ‘tahminlerine’ güvenip bazı noktaları kırmaktadır. Kırıp dökme işlemleri, kaçak bulunana kadar devam edebiliyordu. Yeni nesil ve gelişmiş şirketlerin modern teknoloji destekli sundukları hizmetlerinde herhangi bir noktanın kırılmasına gerek kalmamaktadır. Dakikalar içerisinde mevcut kaçağın yeri tespit edilebiliyor. Su tesisatçısı vasfı taşıyan personellerin ve ustaların da bu cihazlardan büyük estek aldığı görülebilir. Böylece tamir işleminden sonra etrafı eski haline getirebilmek için ekstra bir harcama yapılmasına gerek kalmayacaktır.

İş yapılan alanı inşaat haline getirmeden kısa süre içerisinde kaçağın yerini tespit edebilen personeller, ortalama 1 saat kadar bir süre içinde tamir işlemini tamamlamaktadır. Ataşehir semtine bağlı olan Fetih mahallesinde bulunan ev ve iş yerleriniz için profesyonel su tesisatçısı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Her türlü su kaçağını kırıp dökmeden tespit edebilen personeller, çoklu kaçak arızası olması durumunda dahi tespit işlemlerini kırıp dökme olmadan gerçekleştirebilir. Tesisatın ve yapının yaşı, fiziksel nitelikleri fark etmeksizin bu firma kapsamında tesisat sorunlarına garantili ve akılcı çözümler sunacak teknik yeterlilik mevcut haldedir. Sizler de profesyonel niteliklerde bir işlem gerçekleştirilmesini istiyorsanız eğer kesinlikle firmayla iletişime geçmeli ve hizmet talebinde bulunmalısınız.