su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Feyzullah Mahallesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu mahallede çeşitli konutlar, iş yerleri ve benzeri mekanlar da bulunmaktadır. Her mahallede, her evde, her iş yerinde olduğu gibi bu mahallenin yapılarında da zaman zaman su tesisatı konusunda bazı problemler meydana gelmektedir. Bu problemler çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelebilecek olan problemler olup ortadan kaldırılması mümkün olan problemlerdir.

Su tesisatı konusunda meydana gelebilecek problemlerin başında tuvalet, banyo, lavabo gibi gider tıkanmaları gelmektedir. Bu tıkanmalar insanların başına en çok gelebilecek olan tesisat problemidir. Bunun dışında su sızıntıları, petek tıkanıklıkları gibi diğer problemler de görülebilmektedir. Bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan su tesisatçısı bulunmaktadır. Bu tesisat firması sadece su tesisatı kurulumu ve onarımı konusunda hizmet vermekte olan profesyonel bir firmadır. Sizler su tesisatı konusunda herhangi bir problem ile karşılaştığınızda Feyzullah Mahallesi tesisat firması ile iletişime geçebilirsiniz ve problemlerinizi kısa bir sürede ve pratik olarak ortadan kaldırabilirsiniz.

Su tesisatınızda tıkanma problemleri ile karşılaştığınızda zaman kaybetmeden tesisat firması ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir ekipten yardım istemelisiniz. Çünkü bu problem oldukça hassas bir problem olup yanlış bir yöntemin uygulanması ile çok daha fazla büyüyebilecek bir problem olarak karşımıza çıkacaktır. Profesyonel su tesisatçısı sizlere profesyonel robotik cihazlar ile hizmet verecek ve bu cihaz sayesinde tıkanıklığınızın tam olarak oluştuğu bölgeyi ve bu tıkanmanın nedenini görüntüleme cihazı sayesinde görüntüleyecektir ve müdahalesini ise nokta atışı şeklinde yapacaktır. Bir diğer su tesisatı problemi olan kalorifer peteklerinin tıkanması konusunda da sizlere hizmet verecek ve kışları daha sıcak bir ortamda ikamet etmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede yakıt faturalarınızda da bariz bir düşüş olacaktır.

Su kaçakları da insanların en büyük problemlerinden bir tanesi olarak meydana gelmektedir. Özellikle de gizli su kaçakları kişiler için hem tespiti zor, hem de müdahalesi zor olan bir problemdir. Profesyonel tesisat firması ise su kaçağı tespiti konusunda hem dinleme cihazları, hem de görüntüleme cihazları ile su kaçağı tespitini oldukça kolay bir şekilde yapacak ve evinize hiçbir zarar vermeden bu problemlerinizi de ortadan kaldıracaktır.