su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su bir evde olması gereken en önemli maddedir. Evinizde bir su kaynağı olmadan yemek yapamaz duş alamaz ve bunun gibi daha birçok hayati faaliyetleri göstermezsiniz. Bu maddenin evinize gelmesini sağlayan sistemi kurmak, tamir ve bakımıyla yakından ilgilenmek ise bizim en iyi bildiğimiz  iştir. Girne’de hizmet veren su tesisatçısı firmamız sizlerin her an karşılaşabileceği bu zorlukları gidermek için varlar. Tek bir telefonunuzla bütün  sıkıntılarınızı giderecek ekipmanlarıyla beraber profesyonel ekibimiz yardımınıza gelecektir. Bölgedeki birçok su arızasını büyük titizlik ve özenle çözen çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için varlar ve bunun için büyük çaba sarf edecekler. Yaptığımız tüm işlerin sonuna kadar  arkasındayız ve bu işin sizleri memnun bırakacağının garantisini veriyoruz.

Ciddiyetsiz, tecrübesiz ve hiçbir iş ahlak ilkesi bulundurmayan, yaptığı özensiz ve esas sorununuzu halletmeye odaklı olmayan sadece gereksiz miktarda olan parasını alıp gitme derdinde olan acemi ve ardında daha önce tonlarca  başarısız işler bırakmış su tesisatçılarının aksine profesyonel su tesisatçısı ekibimiz hassasiyet gösterdiği isleriyle müşteri memnuniyetini en on planda tutarak sıkıntılarınızı tamamen çözer. Tatmin sağlayacak isimizi başkalarına tavsiye etmekten çekinmeyeceksiniz. En beklenmedik durumlarda ihtiyaç duyabileceğiniz firmamız kaliteyi ekonominize zarar vermeden makul fiyatlara satın almanızı sağlıyor. Bölgeyi tanıyan ve bilen beceri sahibi  elemanlarımız yılların getirdiği tecrübeyle beraber işlerin altından kolayca  hiçbir zorluk çekmeden kalkmayı başarıyor.

Sadece arıza çıktığında değil daha büyük masraflardan kaçınmak için düzenli olarak bakım yaptırabilmeniz için de varız. En yeni teknoloji ürünlerini çok yakından takip edip, inceleyip, kullanarak su kaçağı tespiti gibi birçok sıkıntıyı büyük arızalara sebebiyet vermeden önleyebiliyoruz. Küçük büyük demeden her türlü onarım gerektiren bize ihtiyaç duyduğunuz anlarda bu işe gönül vermiş firmamız tüm profesyonelliğiyle sonuna kadar yanınızda olacak. Kısa sürede elde edeceğiniz çözüm mutluluğunuz ile sonuçlanacak. Bir su tesisatçısından beklediklerinizden fazlasıyla karşınıza çıkıp profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizleri şaşırtacağız. İhtiyaçlarınızı niteliksiz, profesyonel olmayan kişilerce gidermek yerine bizi tercih ederseniz işimizden memnun kalıp ileride de lazım olduğumuz takdirde firmamızla çalışmak isteyeceksiniz.