su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Evlerde en sık yaşanan arızalardan biri olan su sızmaları ve tıkanıklıklar, su tesisatındaki aksaklıklardan kaynaklanmaktadır. Zamanında bakımı yapılmayan tesisatın zaman içinde çökmesinden dolayı kaçaklar yaşanmakta ya da tıkanıklıklar olmaktadır. Evde günlük kullandığımız suyun miktarı da düşünüldüğünde suyun hayatımızdaki yeri daha iyi anlaşılmaktadır. Artık doğal kaynakların ne denli temkinli kullanılması gerektiği uzmanlar tarafından da sıklıkla tekrarlanmaktadır.

Durumun bu denli ciddi oluşu da profesyonel su tesisatçısının önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. Şile ilçeşinin Gökmaslı mahallesi, bu hizmeti en doğru şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekte ve hem mevcut mağduriyetleri gidermekte hem de ileride çıkabilecek problemleri önceden tespit ederek tesisatın bakımını yapmaktadır. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan suların geçtiği borular ne denli sağlıklı ise, insan sağlığı da o denli korunmuş olacaktır.

Bunun bilinci ile hareket eden Gökmaslı mahallesi su tesisatı hizmetleri, bu mevkide ikamet edenlerin yardımına zamanında koşarak gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Musluklarımızdan temiz suyun akabilmesi ve kullanılan kirli suyun da evden dışarı atılabilmesi için su tesisatının mutlaka profesyonel kişilerce yapılması şarttır.

Hem personelin işine sadık oluşu hem de kullanılan cihazların günümüz teknolojisi ile uyumluluk göstermesi, Gökmaslı mahallesinin su tesisat hizmetlerinin kalitesini ortaya çıkartmaktadır. Su kaçağı tespiti, su sızması ya da tıkanma gibi durumlarda kısa zamanda gerekli kalıcı onarımın yapılması konusunda tüm titizliği ile hareket eden su tesisat personeli, Şile’de Gökmaslı mahallesinde hem uygun fiyat seçenekleri hem de sunduğu farklı çözüm önerileri ile adından söz ettirmeyi başarmış bir ekiptir. 

İhtiyaçların anında giderildiği ve sunulan önerilerle müşterilere kolaylık sağlamayı hedef olarak belirleyen su tesisat hizmetleri, Gökmaslı mahallesinde günden güne gelişmeye devam etmektedir. Doğru personel ile kaliteli hizmet anlayışı sayesinde pek çok başarıya imza atan Gökmaslı mevkindeki su tesisatçıları, kullandıkları teknolojik aletlerle de olası problemlerin önüne geçebilmeyi başarmaktadır. Düşük maliyete fakat kaliteli hizmete siz de “evet” diyorsanız ve Şile, Gökmaslı civarında oturuyorsanız başka yere gitme ihtiyacı duymadan kaliteli hizmeti ayağınıza getirebilme imkanına ve şansına sahipsiniz demektir.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.