su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Gelişen mimari ve yapı teknolojileri içerisinde, gerek iş alanları gerekse de yaşam alanları dahilinde ilgili projelerin en fazla dikkat ve önem gerektiren kısımlarından biri de, şüphesizdir ki su tesisat ve sıhhi tesisat sistemleri olmaktadır. Su tesisat sistemleri kişisel anlamda olduğu kadar, çevresel faktörlerin hijyenik şartlara sahip olabilmesi ve mevcut yaşam kalitesinin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına da oldukça önem teşkil etmektedir.

Kendi sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana müşterilerine profesyonel ve etik kurallara uygun tesisat hizmeti ve teknik servis desteği sağlamakta olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan geniş ilçe ve mahalle ağı dahilindeki noktalarda olduğu gibi, Pendik ilçesi sınırlarında yer almakta olan Güllü Bağlar Mahallesi'nde de hızlı, güvenilir ve güler yüzlü müşteri hizmeti ve su tesisatçısı servisini garanti etmektedir.

Su tesisatı sistemleri genel kullanım sonucunda zaman içinde yıpranma, eskime, akıtma, damlatma, kırılma, sızdırma ve nemlenme gibi teknik arızalanmalar ile karşı karşıya kalabilmekte ve bunun sonucu olarak günlük hayat içerisindeki yaşamsal aktiviteler sekteye uğrayabilmektedir. Tam olarak bu konuda devreye giren firmamız, bünyesinde bulunan profesyonel su tesisatçısı kadrosu ile olabilen en kısa süre içerisinde çözüm garantisini müşterilerine ulaştırmaktadır. Su tesisatı sistemlerinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir aksama ya da bozulma durumlarında olduğu gibi, yeni sistem kurulumlarına dair isteklerinizde de talepte bulunabileceğiniz firmamız, yapmış olduğunuz talepleri deneyimli kadrosu ile anında değerlendirmeye alarak belirtmiş olduğunuz adrese profesyonel tesisatçı kadrosunu yönlendirmektedir. Bu sayede mevcut iş ve yaşam alanınız içerisinde en ufak bir deformasyon ya da olumsuzluk yaratılmadan, teknolojik ekipmanlar ile sorununuz giderilmektedir.

Firmamız ile sunulmakta olan geniş hizmet yelpazesi dahilinde su kaçağı tespiti, teknolojik tesisat ölçümleri, su tesisatı bakımı ve onarımı, yeni tesisat kurulumu ve sıhhi tesisat içerisinde bulunan ekipmanların değişimi gibi birçok farklı servis seçeneği bulunmaktadır. Kendi alanı içerisinde en profesyonel hizmet garantisini müşterilerine ulaştırmakta olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası içinde bulunan birçok farklı hizmet noktasında vermiş olduğu hizmet ve servisi, aynı etik kurallar ve profesyonel iş ahlakı ile birlikte Pendik ilçesine bağlı olan Güllü Bağlar Mahallesi'nde de müşterilerine sunmaktadır.