su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Uzman ekip ve ekipmanlarıyla Metropol Tesisat İstanbul’da su tesisatı hizmeti vermektedir. Su tesisatçısı denilince akla ilk gelen Metropol Tesisat ile bağlantılı olarak Gülsuyu su tesisatçısı gelmektedir. Su kaçakları, kanal tıkanıkları ve benzeri konularda hizmet verilmektedir. Ayrıca petek tesisatı ve kalorifer temizliği gibi hizmetlerde sağlanmaktadır. Profesyonel gezici ekip ve tesisatçılarıyla 2013 den bu yana hizmet vermeye devam etmektedir.

Metropol Tesisat, uzman kadrosu ve ekibiyle İstanbul’un hemen hemen her semtinde ve Gülsuyu Su Tesisatçısı olarak hizmet etmektedir. Son model cihazlar ile yapılan su kaçağı tespitleri yapılmaktadır ve bu yapılan tespitler %100 garantilidir.

Gülsuyu Su Tesisatçısı

Tespit sonucunda herhangi bir kaçak yoksa bu tespite hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Yapılan tüm su kaçağı tespitler için hiçbir yerin kırılmasına gerek yoktur. Isınma kalitesini artırmak ve ısınma masraflarının azaltmak için düzenli olarak yıldan yıla petek ve kalorifer temizliği yapmak gerekmektedir. Petek yüzeylerinin ve borularının kanallarının kimyasal ilaç ve cihazla temizlenme işlemidir.

7/24 Gülsuyu Su Tesisatçısı

Yapılan bu işlemde kaloriferler sökülmez ve etrafta herhangi bir kirlilik yaratmaz. Bu temizlik için ayrı uzman ekip ve cihazlarla hizmet verilmektedir. Yapılan bir başka hizmette tıkanık kanal açma işlemidir. Tuvalet ve lavabo gibi pis su giderlerinin geçtiği boruların tıkanıklıktan arındırılması ve temizlenmesi işlemidir. Profesyonel cihazlar ve ekiplerle tıkalı kanal ve boruları temizleme işlemi hiçbir kırma olayı olmadan gerçekleştirilmektedir. Son model kameralı görüntüleme teknolojisi ile de tıkalı kanallar, borular ve pimaşlar açılıp temizlenmektedir.

İstanbul’un her semtinde Metropol Tesisatın uzman ekip ve cihazlarla yapılan modern hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Metropol Tesisat, İstanbul’daki en iyi Gülsuyu su tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Su kaçağı tespit edilir ve ardından uzman ekip ve cihazlarla onarılır. Isı verimini artırmak ve ısınma giderlerini azaltmak için yapılan petek ve kalorifer temizliği teknolojik ekipmanlar ve profesyonel kadrolarla kırma ve sökme işlemi olmadan garantili olarak yapılmaktadır. 7/24 hizmet, uzman kadro ve profesyonel cihazlarla Metropol Tesisata ve Gülsuyu Su Tesisatçısına her zaman ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.