su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul genelinde su tesisatı ve sorunlarına, uzman ekibiyle hizmet sunan Metropol Tesisat, siz değerli İdealtepe bölgesi sakinleri için de 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Artık, işinin uzmanı ve güvenilir bir su tesisatçısı arama derdinize son veriyoruz. Uzman kadro ve servis ağımızla, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Metropol Tesisat olarak, su tesisatınız ile ilgili sorunu ve kaynağını en doğru şekilde tespit edip, tamirini gerçekleştirerek, müşterilerimizin kalıcı güven ve memnuniyetini sağlamak birinci önceliğimizdir.

İdealtepe su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetlerin başlıcaları

  • Su kaçağı tespiti: Binalarımızda zamanla oluşan; boruların yıpranma veya tıkanıklığı sonucu meydana gelen su kaçağı, hiçbirimizin karşılaşmak istemeyeceği bir durumdur. Kaçak yerinin tespiti ise oldukça zordur. Ancak Metro Tesisat olarak, kullandığımız ileri teknoloji ürünü cihazlar sayesinde, artık kırma, dökme yapmadan sorunun oluştuğu nokta kolaylıkla bulunmaktadır. Ayrıca kamere sistemleriyle, sorunun tıkanıklıktan mı yoksa boruda oluşan deformasyondan mı kaynaklandığı tespiti yapılabilmektedir.
  • Tıkanmış boru ve kanalların açılması: Tespiti yapılan tıkanıklığı açmak için, basınçlı su sağlayan özel temizleme cihazlarıyla boruların temizliği yapılıp, işlem sonunda, yine kameralı cihazlarla, ilgili boruların temizliğinin tam anlamıyla sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilmektedir.
  • Petek ve tesisat temizliği: Zamanla ısıtma sistemimizde bulunan suyun akışının istenen seviyede olmaması, pisliklerin birikmesi gibi nedenlerle, ısınma konusunda beklediğimiz verimi alamayabiliriz. Bu gibi durumlarda, ısıtma tesisatının ve peteklerinizin temizliği, özel cihaz ve yöntemlerle yapılmaktadır.
  • Temiz ve atık su borularında oluşabilecek sorunların giderilmesi: Kullandığımız temiz su ve atık su boruları; zamanla kireçlenme, yabancı cisimlerin birikmesi, taşıma borusundaki deformasyonlar gibi nedenlerle tıkanabilir. Bunlar için de en uygun çözümleri sunmakta, gerekiyorsa temizliklerini yapmaktayız.

idealtepe su tesisatçısı

Metropol su tesisatçısı olarak, tüm tesisat sorunlarınız, konusunda yetkin ve eğitimli kişilerce çözümlenmektedirler. Sorunların tespiti ve onarımı aşamasında en son teknolojiden faydalanılmakta, tamirat süreci size ve çevrenize zarar vermeyecek şekilde tamamlanmaktadır.

İdealtepe su tesisatçısı Metropol Tesisat, verdiği kaliteli hizmeti uygun fiyat politikasıyla sürdürülebilir kılmaktadır. Her türlü tesisat sorunu için çözümler, en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.