su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Duvarınızda suyun oluşturduğu bir çatlak. Lavabonuzun altında ıslanan mutfak mobilyalarınızın aldığı hasar. Banyonuzda ve tuvaletlerinizdeki giderlerdeki tıkanıklığa bağlı kokular. Tesisatınızın herhangi bir yerinde meydana gelen su kaçağı. Bunlardan nasıl kurtulacaksınız? Su tesisatları konusunda uzman kadrosu ile İstanbul’un en önemli su tesisat firması olan Metropol Tesisat tüm semtlerde uzman ekipleri ile hizmetinizde. Su tesisatları ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunlarda yanınızdayız. İmes su tesisatçısı olarak tüm semtlerdeki gezici ekibimizle her an yanınızdayız. 

İmes Su Tesisatçısı

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İmes su tesisatı sorunları mı yaşıyorsunuz? Bireysel olarak sorunlarınıza çözüm bulamamaktasınız? Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bize ulaşmanız yeterli. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız. Lavabolarınızda yaşadığınız su kaçakları ve akıtan muslukların size fazla sorun yaratmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

7/24 İmes Su Tesisatçısı

Hiç bilmediğiniz bazı sorunlar sizi oldukça fazla zarara sokabilir. Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız. Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Eskimiş su tesisatlarının verdiği zararları, kaliteli ürün, etkin işçilik ve yüzde yüz garantili çözümler ile değiştirmekteyiz. Lavabo gider sorunları, tıkanıklıklar, su kaçakları tespiti gibi evlerinizde, işletmelerinizde yaşayacağınız can sıkıcı sorunları devralıyoruz. Büyük bir zevkle sorunlarınızı çözerek sizlerin hayatınızın huzurla devam etmesini sağlıyoruz.

Tespiti mümkün olmayan tesisat sorunlarınızı bulmak için boşuna zaman kaybetmeyin. Yanlış tespit edilen ve müdahale girişimde bulunulan tesisat sorunları daha farklı ve büyük zararlar verebilir. İmes su tesisatı tüm semtlerde verdiği hizmet ile yaptığımız referans işlemlerle sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktayız. Hayatınızın içerisinde birçok sorun varken sizler su tesisatçısı sorunlarınızı düşünmeyin. Çünkü biz varız. Her zaman ulaşıp sorunlarınızı çözmeye varız.