su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un en önemli su tesisat firması olan Metropol Tesisat tüm semtlerde uzman ekipleri ile hizmetinizde. Tesisat sorunlarınızla ilgili çalacağınız ilk kapı, teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerle su tesisat sorunlarınızın İstanbul ve tüm semtlerinde çözüm noktasıyız. Kadıköy su tesisatçısı olarak gerek Anadolu yakasında gerekse de tüm semtlerde hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Su Tesisatçısı

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek ve yardım talebi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerine anında ulaşan gezici ekibimizle yanınızdayız. Kadıköy’de su tesisatı sorunları mı yaşıyorsunuz?

Kadıköyde Su Tesisatçısı

Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için Kadıköy su tesisatçısı firması olarak bizlere ulaşmanız yeterli. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız. Lavabo tıkanıklarında da yanlış müdahale farklı sorunlara sebep olabilir.  Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız. Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Su Tesisatçısı

Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı çözüm noktasıyız. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, petek temizliğinden lavabo gider tıkanıklığı sorunlarınıza kadar garantili çözümler bizde. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz. Yanlış ustalıktan ve hatalı hasar tespitlerine müsaade etmeyin. Eskimiş su tesisatlarınızı son model ve kaliteli ürünlerle düzeltmeye hazırız. Tüm bunları yüzde yüz garantili ve güvenle sizlere İstanbul’un tüm semleri için sunmaktayız.

Sorunları çözemediğiniz noktada ekonomik ve kalıcı çözüm sunmaktayız. Evinizin hangi noktası olursa olsun, tüm teçhizat ve ekipmanlarımızla İstanbul’un her noktasında sizlerin yanınızdayız.