su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Günümüzde gerek ev ve yaşam olanları gerekse de işyerleri ve ofis alanlarında en fazla kullanılan alt yapı sistemlerinin başında su tesisatı ve su tesisatına yönelik gerekli ekipmanların montajı gelmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli bir su tesisatçısı kadrosu ile gerçekleştirilen tesisat kurulum ve bakım işlemleri, çalışma ve yaşam alanları içerisinde en sık kullanılan bölümlerden olan banyo ve mutfaklarda, gerekli hijyenik şartların devam edebilmesi açısından da büyük oranda önem teşkil etmektedir.

Kendi sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana, uzman kadrosu ve etik kurallara uygun bir şekilde oluşturulmuş çalışma prensibi ile müşterilerine su tesisatı konusunda uzman hizmet sunmakta olan firmamız; İstanbul'un Anadolu Yakası için sağlamış olduğu profesyonel servisini, geniş erişim ağı dahilinde Beykoz ilçesinin Kanlıca semti için de aynı değerlere bağlı kalarak gerçekleştirmektedir.

Su tesisatı ve sıhhi tesisat işlemleri, oluşturulan mimari projelerde en fazla önem gerektiren kriterlerin ilk sıralarında yer almaktadır. Kullanılan ekipmanların üretim kalitesi ve dayanıklılık oranları ile eş değerde ilerleyen performansa sahip su tesisat çalışmaları, firmamızın kendi alanı içerisinde edindiği deneyimi ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu hizmet yelpazesi ile kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Binaların su tesisatları içerisinde zamanla oluşabilen kırılma, nemlenme, sızdırma ve damlatma sorunları; konusunda uzman konumda olan profesyonel su tesisatçısı ekibimiz tarafından son teknoloji ölçüm cihazları ile noktasal olarak anında tespit edilmekte ve ilgili onarım, yenileme ve bakım çalışmaları mevcut alanınız içerisinde herhangi bir deformasyon yaratılmadan giderilmektedir.

Deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sunulmakta olan hizmetler içerisinde; tesisat kurulumu, arızalı ekipmanların değişimi, su kaçağı tespiti, periyodik tesisat bakımı ve teknolojik ölçümler gibi oldukça farklı tesisat konularına sağlanan çözüm odaklı çalışmalar yer almaktadır. Firmamıza yapacağınız servis talepleriniz, oldukça hızlı bir şekilde değerlendirilmeye alınacak ve belirtmiş olduğunuz adrese uzman tesisatçı ekibimiz yönlendirilecektir. Beykoz ilçesinde bulunan Kanlıca semti için en profesyonel tesisat çözümlerini bulabileceğiniz firmamız, Anadolu Yakası içerisinde yer alan birçok servis noktası için de uzman hizmet ve koşulsuz memnuniyet garantisini ulaştırmaktadır. Sizler de yaşayabileceğiniz ve oluşabilecek her türlü tesisat talebiniz için, en hızlı ve kaliteli hizmete firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz.