su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Firmamız açılışından yani 2007 yılından bugüne kadar geçen sürede deneyimli ve güvenilir kadromuz ile her soruna çözüm bulabilen su tesisatı sektörünün önde gelen kurumlarından bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Birçok bölgede ve semtte hizmet veren kurumumuz İstanbul’un bölgelerinden biri olan kartal su tesisatçılığında da 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Biz Metropol Tesisat olarak tüm su tesisat işleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

kartal su tesisatçısı

Kartal su tesisatçısı firmasının vermiş olduğu hizmetlere göz atacak olursak eğer; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, kalorifer peteği temizleme, tıkanıklık açma gibi tesisatçılık işlemlerinde sizlerin hizmetindedir. Her su kaçağı tespit cihazı bulunan kuruluşların tesisatçı olmadığı bilinen bir gerçektir. Kaliteli ve güvenli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız tecrübeli bir kadroya, işini kalite ile yapan bir firmaya güven duymanız gerekmektedir. Metropol tesisatçılık tam olarak sizlerin aradığı koşullara öncelik vererek tercih edilen isim olmaktadır.

Kartal'da Su Tesisatçısı 

Problemin işleyiş sürecine bakacak olursak eğer; su kaçağının olduğu mekân da hemen tespit çalışması yapılarak aynı gün içerisinde fiyatlandırmanın da yapılması ile birlikte ortak karara varılarak vakit kaybetmeden onarıma başlanmaktadır. Küçük bir su sızıntısının zaman geçtikçe büyüyerek evinize çok ciddi boyutta zarar verdiği tartışılmayan bir gerçektir.

Kartal Su Tesisatçısı

Kalitenin ve güvenin adresi olduğumuzu referanslarımız aracılığı ile aklınızda en ufak bir kuşku kalmaması açısından sizlerle paylaşmak isteriz. Alarko Enerji Grubu, Özel Çapa Hastanesi, Anafen Dershanesi, Anadolubank, Halkbank, Çınar Koleji, Doğuş Grup, İstanbul Üniversitesi tıp fakültesi, Maltepe dershaneleri ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok kurum bizlere güvenerek iş birliği içerisinde bulundular.  Birçok bölgede birçok şubemizin bulunması sizlere en kısa sürede ulaşabilmemizi sağlamaktadır. İstanbul Kartal bölgesinde bulunan Kartal su tesisatçısı ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, sizleri bekletmeden çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Unutmayınız Metropol tesisat kurumu olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.