su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Konutlar insanlar için yaşayan ve yaşatan mekânlar olarak tasarlanırlar. Tüm doğada olduğu gibi konutlarda da hayatın kaynağı sudur. Bir binanın su tesisatının döşenmesi hayati öneme sahip bir konudur ve ciddiyetle ele alınması gerekmektedir. Temiz ve pis su tesisatları daha plan aşamasında dahi hassasiyetle düşünülmeli ve işlevsel olarak tasarlanmalıdır. Binanın su tesisatında mutlaka profesyonel tesisatçı desteğinden faydalanılmalı ve inşa sırasında tesisat projesinin gerektirdiği sıralama uygulanmalıdır. Projedeki sıralama uygulanmazsa, tesisatta gerçekleşebilecek yanlış uygulamalar telafisi çok zor sonuçlara yol açabilir.

Su tesisatında kaçak gibi can sıkıcı sorunların yaşanmasına neden olan bir başka sebep ise kalitesiz ve uygunsuz malzeme kullanımıdır. Kullanılan malzemede ucuza kaçmak veya yanlış ebatlarda malzeme kullanmak su borularının zamanla yıpranmasına veya zarar görmesine yol açarak, kaçakların olmasına neden olurlar. Bu gibi durumların gerçekleşmesi halinde tesisata profesyonel su tesisatçısı müdahalesi kaçınılmaz olacaktır.

Su tesisatı bakım ve onarımı herhangi bir tesisatçının üstesinden gelemeyeceği, geniş kapsamlı bir iştir ve ciddi bir tecrübe gerektirir. Su tesisatlarına müdahale edecek olan personelin uzun soluklu bir eğitimden geçmiş olması ve sahada yıllar boyunca bu eğitimini pratiğe dökmüş olması mutlak bir gerekliliktir.

Su tesisatlarına yapılacak müdahalelerde ilk adım su kaçağının yerinin tespit edilmesidir. Bu aşama, tecrübenin en çok gerektiği, en zorlayıcı ve hatalara en açık aşamalardan biridir. Hizmet alacağınız tesisatçının su kaçağı tespiti yaparken, teknolojinin son ürünü olan aygıt ve cihazları kullanıyor olması bu sürecin daha kolay atlatılmasına ve kaçak tespitinin hatasız olarak yapılabilmesine olanak sağlar. Doğru bir kaçak tespitinin ardından gelen müdahale de doğru olacaktır.

Pendik ilçesi, Kavakpınar mahallesinde faaliyet göstermekte olan su tesisatı bakım ve onarım firmamız, tesisatınızda gerçekleşebilecek tüm sorunlar için akılcı ve hesaplı çözümler geliştirmektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel ekibiyle, en zorlu kaçaklarda, yüksek kesinlikle su kaçağı tespiti yapmakta ve kalıcı çözümlerle tesisat problemlerini gidermektedir. Bakım ve onarımlarda teknolojinin sunduğu nimetlerden azami olarak faydalanan firmamız, ekibini de teknolojik yeniliklere adapte olabilecek şekilde düzenli olarak eğitimden geçirmektedir.


 Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.