su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

7/24 Kayışdağı Su Tesisatçısı

Su tesisatındaki problemler ihmale gelmez. İhmal edersek su sızıntıları, evi saran nem kokuları ve çok daha büyük problemler ile karşı karşıya kalırız. Çoğumuzun başına gelmiştir, alt kata inen su sızıntıları veya üst kattan dairemize akan sular, lavabo veya tuvalet tıkanıklıkları ne olursa olsun hepsi çok can sıkıcı olaylardır. Evlerinizde veya işyerlerinizde, karşılaştığınız su tesisatı ile ilgili problemlerinizde bizden destek alabilirsiniz. 

Kayışağı Su TesisatçısıKayışdağı ilçesinde, siz değerli müşterilerimize su kaçağı bulma, tamir etme, kalorifer tesisatı gibi sorunlarınızda hizmet veriyoruz. Eski binalarda su tesisatının problemler yaratması ve yenilenmeye ihtiyaç duyulması muhtemeldir. Nem, ısı gibi faktörler, tesisatımızı maalesef etkiler. Dolayısıyla su tesisatımızın yenilenmesi, mutlaka profesyonel bir firma ve tecrübeli elemanlar tarafından yapılmalıdır. Su tesisatımızda bir kaçak var ise bunun tespiti, firmamızca çok kolay tespit edilebiliniyor.

Kayışdağı Su Tesisatçısı

Eskiden büyük bir eziyet olan tesisat tamirinde, artık kırmadan bilgisayarlı görüntüleme sistemlerimizle kaçak yer kolayca tespit edilip, problem gideriliyor. Metrelerce uzunluktaki su borularının içerisindeki çatlakları teknoloji sayesinde, çok kısa sürede tespit edebiliyoruz. Kış aylarında ortaya çıkan bir diğer problemimiz, petek temizliğini de petek içerisindeki tüm suyu boşaltıp, borulardaki kireç ve pislikleri temizleyerek hallediyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, evinizde, işyerinizde kırıp dökmeden, tadilata gerek kalmaksızın su kaçağı tespitini teknolojik cihazlarla yapmakta. Kameralı aletlerimizle su kaçağı tespiti yaptığımız gibi, tıkanıklık sorunlarınızda özel robotlarımızla kolaylıkla tıkanıklıkları giderebiliyoruz.

Kayışdağı Su Tesisatçısı

Kayışdağı su tesisatçısı olarak yıllardır süren deneyimimizle, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Su tesisatı ile ilgili yaşadığınız sıkıntılarda, kendiniz kesinlikle müdahale etmeyin, bu daha büyük problemlere yol açacağı gibi, maddi olarak da sizi zarara sokacaktır. Problemle karşılaştığınızda vakit kaybetmeden deneyimli ve güvenilir bir firmadan destek almalısınız

Su kaçağında, tıkanıklıklarda, tesisatın yenilenmesi gerektiğinde kısaca tüm tesisat işlemlerinizde, su tesisatçısı aradığınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmet, Ekonomik fiyatlarımız ve garantili hizmetlerimizle sizlerin her daim yanınızdayız. Metropol tesisat olarak güler yüzlü ve deneyimli ekibimizden memnun kalacağınıza eminiz.

Kayışdağı Su Tesisatçısı