su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Biz Kervansaray semti ve İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren su tesisatçısı firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına buradayız. Güler yüzlü personel kadromuz ve tecrübelerimiz ile sizlerin tüm su tesisatçı  işlerinde yanınızdayız.

Firma olarak profesyonel su tesisatçısı işlemleriniz yanı sıra pimaş açma, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti , sıhhi tesisat hizmeti ve su kaçağı hizmetlerini sizlere güvenli eller ile vermekteyiz. İşlemlerimizi yaparken her hususa en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji ile birlikte gelişmiş olan cihazlar yardımı ile cihazla su kaçak tespiti sayesinde kolayca tespit ederek, problemlerinizi yerinde çözüme kavuşturmaktayız.

Çok sayıda referansımız ile müşteri memnuniyeti konusunda da sağlam adımlar atarak ilerlemekteyiz.  Firmamız İstanbul ili Anadolu yakası içerisinde her yere  hizmet götürmekte olup, en iyi şekilde işlerin teslimatını sağlamaktayız.  Son teknoloji cihazları kullanarak , kırma işlemini yapmadan , kamera sayesinde kolaylıkla sorunlu bölgeyi tespit ediyoruz. Sonrasında ise tespit edilen bölgeye vidanjör yardımı ile küçük bir kırık açarak , işlemi basit bir şekilde sorunlu bölgeye zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Böylece eviniz zarar görmeden kolaylıkla problemleriniz çözüme kavuşmuş oluyor. Hem masrafınız en aza iniyor hem de vakitten tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Biz İstanbul ili içerisinde adımızı çok sayıda kitleye duyurmuş ve müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutarak kaliteli hizmet için sizlerleyiz. Anadolu yakasında su kaçağı tespiti , petek temizliği ve daha bir çok konuda sizlerin hizmeti için buradayız. Problemlerinize kısa sürede çözüm bularak , yerinde kameralı sistemlerle tespiti sağlıyor ve sonuç odaklı hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek , sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile her daim sizlerin hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ederek evinizin tesisatlarındaki her türlü sorunun çözümünü güvenli ellere bırakın.  İstanbul Anadolu yakasında yer alan her mahalleye hizmet götürmekteyiz. Tüm sorunlar için kaliteli personel kadrosu ve son teknolojik cihazları kullanan firmamızı tercih edin rahat edin. Tüm tesisat işleri bizden sorulur.