su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, klozet tamiri, batarya tamiri, musluk tamiri ve petek temizliği gibi birçok sorununuzda yanınızdayız. Bize günün her anında ulaşabilir, sorunlarınızı anlatıp konumunuzu bildirmeniz yeterlidir. Arıza ve tesisat sorunlarınızı bizlere ilettiğiniz andan itibaren hızla sizlere ulaşmakta ve sorunlarınız gidermekteyiz.

Klozet tamiri ve klozet montajı oldukça zor bir iştir. Teknik bilgisi yüksek ve ustalık isteyen bir iştir. Klozet tesisatında ve klozet gereçlerinde karşılaşılan sorunların tespiti de oldukça zahmetlidir. Zaman zaman bu tarz sorunlarla karşılaşıldığında bireysel çözüm yolları aranmaktadır.

klozet tamiri

Evdeki tamir araçları ve alınan klozet malzemeleri ile sorun giderilmeye çalışır. Ancak kaş yaparken göz çıkarılabilir. Oluşan sorunu çözüme kavuşturulacak umuduyla yapılan müdahale daha ağır hasarlara sebep olur. Uygun maliyet ve kaliteli işçilik ile klozet sorunlarınızı gidermekteyiz. Klozet ile pis su bağlantısının kesilmesi, giderlerin tespiti de oldukça önemlidir. Yanlış bir tespit ile yapılan müdahale başarılı olmayacağı gibi daha büyük sorunları da beraberinde getirir.

Bu nedenle bizlere ulaşarak kaliteli malzeme, tecrübeli ustalık ve uygun maliyetlerle klozet sorunlarınızı giderebilirsiniz. Metropol Tesisat olarak yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli bir ekibe sahibiz. Profesyonel kadrosunu her geçen gün gelişen teknolojik ekipmanlarla donatan tesisat firmasıyız. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, musluk ve batarya tamirinden lavabo gider tıkanıklığına kadar tüm su tesisatçısı sorunlarınızda yanınızdayız. Tüm bu sorunların yanlış tespiti ve eksik işçiliği ile daha fazla zarara uğramak istemiyorsanız, kalitemize güvenin.

Sizlerin kendi çabalarınızla tesisat sorunlarınızı giderebileceğiniz noktaları bilmekteyiz. Ancak bazı sorunların çözümü için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyaç vardır. Bunlardan biri de klozet tamiri. Eskimiş ve yıpranmış tesisat malzemelerinin verdiği zararı kendi çabalarınızla gidermeye çalıştığınızda farkında olmadan farklı sorunların da çıkmasına davetiye çıkarırsınız. Bu neden ile tüm tesisat sorunlarınızda olduğu gibi klozet montaj, tamir ve tadilat işlemlerinde bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bilgi, tecrübe, kalite ve teknolojinin birleştiği hizmetlerimizle sizlerleyiz.