su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

2007 yılında kurulan Metropol tesisat; su tesisatı konusunda verdiği hizmetlerini, müşterilerinden gelen memnuniyet ve talepler doğrultusunda büyütmüş, bünyesine,  su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma uzmanlıklarını da eklemiştir. Şu anda İstanbul geneline; güvenilir, profesyonel ve garantili hizmet sağlayan Metropol tesisat, 100’ e yakın anlaşmalı Küçükbakkalköy su tesisatçısı ve 5 adet gezici ekibi ile 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile büyüyerek ilerleyen firmamız verdiği hizmeti, teknolojiye ayak uydurarak sürekli yenilediği ekipmanları ve konusunda uzman tesisat ekibi ile birlikte sağlamaktadır.

Küçükbakkalköy Su Tesisatçısı

Su tesisatı, bu konuda ustalaşmış kişiler tarafından, doğru ve kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile yapılmalıdır. Bilinçsizce ve amatör bir şekilde  yapılan tesisat işleri, hem kısa ömürlüdür hem de maddi olarak  zarara uğramanıza sebep olur. Metropol tesisat, su boruları, giderler ve lavobolardaki tıkanıklıklarda, su kaçaklarının tespitinde ve peteklerinizin temizliğinde, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile en hızlı, en güvenilir ve doğru hizmeti sunmak için hazırdır. Su kaçağını bulma ve tıkanıklıkları tespit etmede kullanılan cihazlarımız ile sadece 15 santimetrekarelik bir alandan girilerek, kameralı tıkanıklık açma ve tespit etme  ekipmanları ile tıkanık bölgeye kısa sürede ulaşılmakta ve tıkanıklık süratle giderilmektedir.  Kombilerinizin yıllık bakımlarında olduğu gibi her sene düzenli olarak temizletilmesi gereken petekleriniz içinde en kaliteli hizmeti sunan firma, sağladığı profesyonel hizmeti ile yakıttan % 25 tasarruf etmenizi ve daha fazla ısınmanızı sağlamaktadır. Özel cihazı sayesinde petekleriniz 20 dakikada temizlenmektedir.

7/24 Küçükbakkalköy Su Tesisatçısı

Sunduğu, uygun fiyatlı, kaliteli, profesyonel ve garantili servisi ile İstanbul Bölgesi’ ne hizmet götüren Metropol tesisat, İstanbul’ un tüm bölgelerine olduğu gibi Küçükbakkalköy su tesisatçısı taleplerinizde de bir telefon kadar yakınınızdadır. Çağrı merkezini arayıp şikayet ve talebinizi bildirdiğiniz andan itibaren profesyonel ekip ve ekipmanlarımız en kısa sürede adresinizde olacaktır. Su kaçağını bulma, tıkanıklığı tespit etme, petek temizliği ve tüm su tesisatı ihtiyaçlarınız, konusunda uzman ve diplomalı tesisatçılarımız, profesyonel donanıma sahip gezici ekibimiz ile Metropol tesisat tarafından en kısa sürede giderilir.