su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Metropol su tesisatçısı İstanbul ilinin tüm semtlerine hizmet götürmektedir. Deneyimli personel kadrosu ve teknolojiye uygun ekipmanlar ile en etkili hizmeti sizlere sonuç odaklı olarak sunmaktadır.
Firmanın personel kadrosunun hepsi diplomalı, iş konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluştuğu için güvenle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Küçükyalı semtinde yaşamış olduğunuz su patlakları, kalorifer tıkanıklığı ve banyo tuvalet tıkanıklıklarını açmada her daim hizmetinizdeyiz.

Küçükyalı Su Tesisatçısı

Su kaçaklarında öncelikle problemli bölgeyi tespit etmekteyiz. Sonrasında ise problemli olan bölgenin kırma işlemini yaparak sorunlu bölgenin tamiri yapılır. Sonrasında ise kırılmış olan bölge tekrar eski haline getirilir ve böylece de işlem tamamlanmış olur.  Banyo ve wc tıkanıklarında ise son teknoloji tıkanıklık açan cihaz yardımı ile tıkanıklıklar kolayca açılmaktadır. Tüm işlemler oldukça profesyonelliğimize güvenerek yapıldığından dolayı da açılmayan tıkanıklarda da herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz.

Metropol su tesisatçısı müşterilerinin memnuniyeti adına en ince ayrıntıya bile önem vererek, çok kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Firmanın çağrı merkezi ile iletişime geçerek hemen destek talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde verilen ve kısa sürede çözüme kavuşturan kaliteli hizmetimiz ile her daim yanınızdayız. Bu tür problemlerinizi herhangi birine değil de iş konusunda uzmanlaşmış, kaliteli personellerden faydalanın.  En önemli kriterimiz müşterilerimizi memnun ederek bulunduğumuz yerden ayrılmaktır.

Küçükyalı Su Tesisatçısı

Hizmetlerimizin kalitesine güvendiğimiz için de garantili hizmet vermekteyiz.
Metropol firmasının verdiği Küçükyalı su tesisatçısı olarak kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Son dönemde kullanılmakta olan tüm cihazlardan da faydalanmaktayız. Hemen çağrı merkezimizle iletişime geçebilir ve problemlerinizi bildirerek kısa sürede dönüş alabilirsiniz. Su tesisatı konusunda rakip tanımıyoruz. Özenle seçilmiş personel kadromuza oldukça güveniyor ve yaptıkları her işten de müşterileriniz tarafından oldukça olumlu yanıtlar alıyoruz.  Sizlerde Küçükyalı semti ve İstanbul'un diğer semtlerinde yaşadığınız problemler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Artık güvenle tercih edebileceğiniz bir tesisatçınız var. Bizi tercih edin pişman olmayın. Metropol su tesisat firması her daim sizlerin hizmetinizde.