su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Banyonuzda su kaçağı mı var? Klozet tıkanıklığı korkulu rüyanız mı oldu? Kurtköy ve çevresinde güvenilir su tesisat firması bulamıyor musunuz? Öyleyse, çözüm için Kurtköy su tesisatçısına uğramanız yeterli.

Birçok ile ve birçok semte hizmet götüren Kurtköy su tesisatçısı, kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde yer edinmiş firmaların baş sıralarında yer alıyor. Su kaçağı tespitinden klozet ve sifon kaçağına kadar birçok alanda acil durumların kurtarıcısı olan su tesisat firmamız, problemlere karşı yanınızda olarak çözüm ortaklığı sağlıyor. Titizlik anlayışından ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren firmamız, evinizi, ofisinizi ya da iş yerinizi umduğunuz temizlikte bulmanıza öncülük ediyor. Hijyen için gerekli standartları üst seviyelerde uygulayan su tesisatçı firmamız ihtiyaçlarınıza çare oluyor. Kalorifer petek tıkanıklığı, petek temizliği, kombi arızası ve bakımı gibi birçok alanda aktif rol alan su tesisat firmamız Kurtköy sakinlerinin cadde cadde, sokak sokak tesisatçı arama eziyetine son veriyor.

Müşterilerine bir telefon kadar yakın olan firmamız, 7 gün 24 saat verdiği hizmet ile her an her saniye problemlerinizi çözmeniz adına yanınızda oluyor. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendine ilke edinmiş su tesisat firmamız, güler yüzlü kadrosu ile tıkanıklık, kaçak tespiti, arıza giderme ve bakım gibi çalışmalarına son hızı ile devam etmektedir. Alanında uzmanlaşmış çalışan kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, problem ile ilgili en ince ayrıntıya kadar inceleme yaparak kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. Son teknolojik ekipmanlar aracılığı ile su kaçağı tespiti yapan firmamız, kamera aracılığı ile problem yerini kısa sürede belirleyerek çözüm aracınız olmaktadır. Duvarlarınızı ya da fayanslarınızın kırılmasına son veren sistem ile çalışan firmamız, hızlı ve titiz hizmetin adresi olmaktadır.

Banyo, tuvalet ya da evinizin herhangi bir yerinde oluşan kaçak ya da arıza için özveri ile ihtiyaçlarınıza cevap veren Kurtköy su tesisatçısı, aradığınız her anda bir telefon kadar uzağınızda sizlere sınırsız hizmetin kapılarını açıyor. Güvenilir hizmet verme adına sektörde yer edinmiş firmamız, uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajları ile değerli müşterilerini bekliyor.