su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su hayatımızın önemli parçaları arasında yer alır. Özellikle su tesisatlarında herhangi bir problem yaşanmak istenmez. Çünkü su tesisatçısı işini yapan firmalar, sorunlu yerleri fazlaca kırarak tesisata ve eve oldukça çok zarar verirler. İşte firma olarak artık biz bu tür problemlere dur demek için buradayız.

Profesyonel su tesisatçısı hizmetini en iyi şekilde sizlere iletmekteyiz. Su kaçağı tespiti yaparken kesinlikle tesisatınıza ve evinize zarar vermeden son teknoloji cihazlar ile bu işlemi yapmaktayız. Su borularında meydana gelen tıkanıklar pek çok nedene dayanmaktadır. Zaman zaman borular eskir ya da sabunlar birikerek özellikle banyolarda tıkanıklığa neden olur. Tuvaletlerde ise genellikle tuvalet kağıtlarından meydana gelen sorunlar tıkanmaya yol açar.

İşte bu gibi durumlarda tıkanıklığı bulmak adına çok fazla yeri kırmaya gerek duymadan ,  küçük bir kamera yardımı ile sorunlu bölgeyi hemen teşhis edebiliyoruz. Sonrasında ise belirlenen bölgenin küçük bir bölümünü vidanjör yardımı ile kırarak , tespit sağlıyoruz. Açılan yerdeki problemi gidererek , sizlerin problemini kolaylıkla çözüme kavuşturuyoruz.  Petek temizliği konusunda da firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz. Peteklerin içerisinde de dolaşan su nedeniyle temizliklerinin yapılması gerekir. Petek temizliği de yine en iyi şekilde son teknoloji cihazla ile yapılmaktadır. Böylece yakıt tasarrufu sağlamışta olursunuz. Tesisat konusunda işi uzmanına bırakmanız oldukça önem taşımaktadır.  Her türlü tıkanıklık giderme , peteklerin temizliği ve aklınıza gelen her türlü su tesisatı ile ilgili sorunda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Profesyonel  su tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm problemlerinizde bizimle iletişime geçerek garanti verdiğimiz hizmetten hemen yararlanma fırsatına kolaylıkla erişin. İstanbul Anadolu yakasının her yerine hizmet vermekteyiz. Bizimle kolaylıkla iletişime geçerek , en iyi hizmeti son teknoloji cihazlar ile alma fırsatını yakalayın. Bu konuda işi şansa bırakmayın. Profesyonel ekibimiz ile birlikte en iyi hizmet için buradayız. Deneyimli personel kadromuz ile sizlerin problemlerini gidermek için her daim hazırız. Tesisat bizim işimiz. Bizi tercih edin ve sonuç odaklı hizmetlerimizden sizler de faydalanın. Tesisatlarınızı güvenli ellere teslim edin.