su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatları konusunda uzman kadrosu ile İstanbul’un en önemli su tesisat firması olan Metropol Tesisat tüm semtlerde uzman ekipleri ile hizmetinizde. Günümüzde evlerimizde yaşadığımız en önemli sorunlardan biri de su tesisatı sorunlarıdır. Maltepe su tesisatçısı olarak tüm semtlerde hizmetinizdeyiz.

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerine anında ulaşan gezici ekibimizle yanınızdayız.

Maltepe Su Tesisatçısı

Maltepe su tesisatçısı sorunları mı yaşıyorsunuz? Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bize ulaşmanız yeterli. Günün her anında bizlere ulaşabileceğiniz arıza kaydı bırakacağınız destek birimlerimizle hizmetinizdeyiz. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız. Lavabolarınızda yaşadığınız su kaçakları ve akıtan muslukların size fazla sorun yaratmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hiç bilmediğiniz bazı sorunlar sizi oldukça fazla zarara sokabilir. Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız.

Maltepede Su Tesisatçısı

Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı ve su tesisatçısı çözüm noktasıyız. Kaliteli malzeme ile tesisatınıza yapacağımız müdahaleler ile uzun ömürlü kesin çözümler sunmaktayız. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz. Yanlış ustalıktan ve hatalı hasar tespitlerine müsaade etmeyin. Eskimiş su tesisatlarınızı son model ve kaliteli ürünlerle düzeltmeye hazırız. Tüm bunları yüzde yüz garantili ve güvenle sizlere İstanbul’un tüm semleri için sunmaktayız.

Maltepe Su Tesisatçısı

7/24 Maltepe Su Tesisatçısı

Evinizdeki bazı tesisat sorunlarını kendiniz de çözebilirsiniz. Ancak bazı sorunlar çığ gibi büyüyebilir. Yanlış tespit ve müdahale ile buna sebebiyet vermeyin. Maltepe su tesisatçısı tüm semtlerde verdiği hizmet ile yaptığımız referans işlemlerle sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktayız. Ekonominin damlaya damlaya geldiği devrimizde, damlaya damlaya sorunlarınız artmasın. Bize ulaşın, çözelim.