su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Özellikle geceleri sessizlikte damlatan musluk bataryalarının değiştirilmesi veya tamir edilmesi gerekmekte. Çünkü bu damlama sesi oldukça rahatsız edici ve huzur kaçırıcı niteliktedir. Bu nedenle batarya tamiri kaçınılmaz olmaktadır. İstanbul’un tüm semtlerinde su tesisatları konusunda sizlere hizmet veren Metropol Tesisat bu konuda da yanınızda. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, su tesisatı, petek temizliği, klozet tamiri ve batarya tamiri gibi birçok konuda yanınızdayız. Tesisat sorunları, eskiyen veya yıpranan tesisat malzemelerinden kaynaklandığı gibi geçmiş sorunların yanlış tespiti ve onarımından kaynaklanmaktadır. Bu bilgiler ışığında tesisat sorunlarınızın giderilmesinde bilgi, tecrübe, kaliteli malzeme ve ustalık oldukça önemlidir. Ayrıca yapılan çözümlerin uzun süre yeniden arıza vermemesi ve ekonomik olması gerekmektedir.

Musluk Batarya Tamiri

Tüm bunların bilincinde olan Metropol Tesisat müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Batarya sorunlarınızda da ister banyo, ister mutfak musluklarınızda olsun kaliteli ürünlerimizle güvenilir hizmet vermekteyiz. Bazı batarya tamirleri müşterilerimiz kendi çabalarıyla gidermek istemektedirler. Ancak gerekli ekipman olmadan ve bilinçsiz tamir işlemleri daha ağır ve maliyetli zararlar vermektedir. Elbette evinizdeki malzemeler ve bilginizle halledebileceğiniz tesisat sorunları vardır.

Bunlar kolaylıkla halledilebilecek su tesisatçısı arızalarıdır. Fakat bazı tesisat sorunlarını giderirken daha ağır sonuçlar doğurabilecek zararlar verilebilir. Bu nedenle güvenilir ve iyi ustaların eline bırakmak daha faydalıdır. Uygulamalarımızda yüzde yüz garanti vermekteyiz. Profesyonel kadromuzla İstanbul’un tüm semtlerinde tesisat sorunları yaşadığınızda desteğe hazırız. Tesisat işlemlerimizde dünyaca tanınan ve kaliteli tesisat malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede eskime ve yıpranmadan kaynaklı ilerde yaşanabilecek sorunların önüne geçmekteyiz. Ürünlerimiz gibi eğitimli ve deneyimli ustalarımızla işçiliğimiz konusunda da güven vermekteyiz.

Bunun için bizlere ulaşmanız ve çözümü doğru, güvenilir ve kaliteli ellere bırakmanız yeterlidir. Günümüzde aç kapa bataryaların çıkması ile batarya sorunları azalsa da yine bunlar tamamen giderilememiştir. Su sarfiyatını azaltmak adına batarya tamiri acil ve gerekli bir iştir.