su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Evlerimizde bulunan mutfak ve duş bataryalarında sık sık arızalarla karşılaşabiliyoruz. Muslukların su kaçırması büyük maliyetler ile karşılaşılmasına sebep olabilmekte. Ayrıca evinizde olmadığınızda akıtan bir musluğun verebileceği zararları düşünün. Suyunuzun boşa akmasını ve risklerden korunmak için musluk tamiri konusunda İstanbul’un en önemli tesisatçısı Metropol Tesisat’a güvenebilirsiniz. Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile müşterilerimizin yanındayız. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek ve yardım talebi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayede bizlere tesisat sorunlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Musluk Tamiri

Musluk tamiri kolay gibi gözükse de kaynaklandığı sorunun doğru tespit edilmemesi daha büyük hasarlara yol açabilmektedir. Sorunun çözümü için yapılan, musluğun tamamının değişmesi de bazen fayda etmemektedir. Alınan musluğun kalitesiz olması yanında takılırken uygulanan yöntem ve işçiliğin kötü olması da sorunun tamamen giderilmemesine sebep olmaktadır. Ayrıca bu şekilde farklı sorunlara da davetiye çıkarılmış olur. Bu nedenle konusunda uzman ekibi ve kaliteli tesisat malzemeleri ile Metropol Tesisat sizlerin hizmetinde.

Musluk Tamiri

Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Su tesisatı noktasında yaşanabilecek tıkanıklık giderme, kaçak tespiti ve tüm tamir, montaj işlemlerinde uygun maliyetle kaliteli hizmeti bulacaksınız. İstanbul’un tüm semtlerinde sizlere anından hizmet verebileceğimiz gezici ekibimizle yanınızdayız. Sorunlarınızın giderildiğini görmek bizleri daha da mutlu etmektedir. Bu sayede kazandığımız müşteri memnuniyeti ve elde ettiğimiz güven ile her geçen gün büyüyen bir firmayız.

Sağlıklı ve huzurlu bir ev ortamı için gerekli en önemli şeylerden biri de hiç şüphesiz su tesisatlarıdır. Gerek mutfak işlerinizde gerekse de banyo ortamınızda olmazsa olmazı olan suyun hayatınızda sorunsuz şekilde olması için tesisatınızın sorunsuz olması gerekmektedir. Bu noktada musluk tamiri en önemli tesisat sorunlarında biri. Sıkılıkla karşılaşabileceğiniz musluk sorunları gibi birçok tesisat sorunlarınızın garantili ve kaliteli çözümleri için kaliteli bir su tesisatçısı firması olarak sizlerin yanınızdayız.