su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Nişantepe, İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Bu mahallede çeşitli evler ve ticari mekanlar bulunmaktadır. Bu evin ya da bir ticari mekanın en temel kısımlarından biri su tesisatıdır. Çünkü günlük hayatta hemen her işlem su sayesinde olmaktadır. Kapalı bir mekan içerisinde suyun kullanıldığı yerler lavabolar, mutfak, tuvalet ve banyolardır. Su evin bu tüm birimlerine tesisat sayesinde iletilmektedir. Su tesisatı konusunda zaman zaman çeşitli problemler yaşayabilirsiniz.

Bu problemler genellikle gider tıkanmaları, çeşitli su kaçakları gibi problemlerdir. Tesisat problemleri tesisat içerisindeki bozukluklara bağlı olarak görülebileceği gibi kişisel kullanım hatalarına bağlı olarak da görülebilmektedir. Sizler su tesisat konusunda herhangi bir problem ile karşılaştığınızda Nişantepe’ye hizmet vermekte olan bir su tesisatçısı firmasından destek alabilirsiniz. Bu tesisat firması sizlere özel olarak su tesisatı konusunda gerek tıkanmalar olsun, gerek su kaçakları olsun, gerekse de yeni tesisat kurulumu olsun her konuda en iyi şekilde hizmet verecektir.

İnsanlar herhangi bir su tesisatı problemli ile karşılaştığında genel olarak ilk önce kendileri müdahale etmeye kalkışırlar. Bu durum problemlerinizin daha fazla büyümesine ve çözülemez bir hal almasına ve sizlere çok daha fazla masraf açmasına neden olabilecektir. Bu yüzden herhangi bir tesisat problemi ile karşılaştığınızda yapacağınız ilk işlem profesyonel su tesisatçısı ile iletişime geçerek destek istemektir. Bu şekilde problemlerinizi çok daha kolay bir şekilde ortadan kaldırabilir ve daha rahat bir şekilde su tesisatınızı kullanabilirsiniz. Tesisat firması sizlere teknolojik olarak geliştirilmiş olan ve en iyi şekilde hizmet veren, bu konu için özel olarak üretilmiş çeşitli cihazlar yardımı ile hizmet vermektedir.

Nişantaşı tesisat firması sizlere su kaçağı tespiti konusunda özel dinleme cihazları yardımı ile hizmet vermektedir. Bu cihaz sayesinde su kaçaklarınız hiçbir şekilde evinize ya da iş yerlerinize zarar verilmeden kolay bir şekilde bulunmakta ve nokta atışı ile su kaçağı problemlerinizi ortadan kaldırmaya yönelik hizmet verilmektedir. Bunun yanında tıkanma gibi problemleriniz ise özel olarak geliştirilen kameralı robotik cihazlar yardımı ile tespit edilecek ve soruna yönelik özel yöntemler ile tıkanma problemleriniz de ortadan kaldırılacaktır. 


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.