su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Evimizin içini temiz tutmak bizim için her daim önemlidir. Evin günlük bakımını yapmak, silmek, süpürmek, toz almak vb mutlaka ev sahibinin haftada en az bir defa yaptığı bir işlemdir. Fakat evin bazı görünmeyen bölümleri vardır ki buralar her hafta olmasa da yılda en az 2 ya da 3 kez bakımdan geçmeye ihtiyaç duymaktadır. Su tesisat boruları da bunlardan bir tanesidir. Günümüzde suların ne denli kirlendiği ve temiz suyun azaldığı her yerde bilinen bir gerçektir.

Evimize gelen temiz suların geçtiği boruların ne denli sağlıklı olduğu ise bizim yaptırdığımız bakımlar ve tamiratlar sonucunda anlaşılmaktadır. Günümüzdeki su tesisat firmalarının sayısı ihtiyaca paralel olarak giderek artmaktadır. Binaların giderek eskimesi ve dolayısı ile tesisat ile ilgili oluşan problemlerin giderilmesi ancak profesyonel su tesisatçısı ekibine sahip firmalar tarafından halledilebilmektedir.

Şile mevkiinde, Oruçoğlu mahallesinde verilen su tesisatçısı hizmetleri, hem bakım ve onarım hem de su kaçağı tespiti gibi problemlerin belirlenip gerekenin yapılması konusunda elinden gelenin en iyisini kaliteli hizmet anlayışı ile müşteriye sunmaktadır. İster uzun ister kısa süreli tesisat işlemi olsun, her şekilde titizlik ve itina ile işini yapan su tesisatçıları, Oruçoğlu’nda müşterilerini beklemektedir. Daha az maliyet ile daha kaliteli ve kalıcı çözüm üretmeyi ve bu sayede hem müşteri memnuniyetini arttırmayı hem de müşteri güvenini kazanmayı hedefleyen su tesisatçıları, ister su kaçağı, akıtma ya da ister tıkanıklık olsun her türlü probleme profesyonel su tesisatçı ekibi ve ekipmanı ile müdahale etmekte ve sorunu çözmektedir. İşi bilen kişilerin çalışmasının yanı sıra günümüz teknolojisine uyan aletlerin de kullanılması müşterinin içini rahatlatmaktadır.

Beklenilenden daha fazlasının elde edilmesi, Oruçoğlu mahallesindeki su tesisat hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Kaliteyi yakalamak için her zaman şehir merkezine gidilmesi gerekmediği artık kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Kendini günden güne geliştiren ve yeniliklere açık olan Oruçoğlu su tesisat hizmetleri sunduğu pekçok avantaj ile siz müşterilerini beklemektedir. Çözümün bu denli yakın olduğunu bilmek, ona kolaylıkla ulaşmanın verdiği keyfi de arttırmaktadır.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.