su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Paşaköy’de su tesisatı sorunlarınız için çözüm ortağınız biziz. Ev ve işyerlerinde karşılaşacağınız; Sıcak ve soğuk su tesisatı, su kaçağı tespiti, kanal açma, kanalizasyon temizliği, koku tespiti, lavabo açma, logar açma ve temizleme, pimaş tıkanıklığı açma, batarya ve batarya başlıkları değişimi, rezervuar değişimi ve montajı, alaturka tuvaletlerin alafrangaya dönüştürülmesi gibi istek ve sorunlarınıza profesyonel su tesisatçısı ekibimizle etkin ve hızlı şekilde müdahalede bulunuyoruz. Bunun için size bir telefon kadar yakınız.

Amacımız

Profesyonel su tesisatçısı ekibimizle,  günün gerektirdiği teknolojik gelişmeleri kullanarak bütçenize uygun ve maksimum kalitede sizlere hizmet vermektir. Yapacağımız çalışmalar sizin güveninizi sağlamak adına garantimiz altındadır. Çalışmalarımızı tamamlayıp evinizden veya işyerlerinizden ayrılırken yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bizim gurur ve ilham kaynağımızdır.

Su tesisat sorunları hata kaldırmayan bir iştir

Yaşadığınız su tesisatı sorunlarını ertelemeyin. Ertelenen su tesisatı sorunları ileride çok daha pahalı sorunlara dönüşebilir. Ev ve iş yerlerinizde yaşadığınız su tesisatı sorunları sadece sizleri değil komşularınızı da etkileyebilir. Bu sebeple sorunlarınızı ertelemeden çözüm ortağınız Paşaköy su tesisatını güvenle arayın.

Su tesisatı kaçaklarınızda ve tesisat tıkanıklıklarınızda hızlı ve basit çözümler

Su tesisatı kaçaklarınızda su kaçağı tespiti en önemli noktadır. Ev ve işyerlerinizi kırmadan dökmeden profesyonel su tesisatçısı ekibimiz ve akıllı robotlarımızla su kaçağı olan noktaları kolayca buluyoruz. Tespit edilen noktadan soruna müdahale ederek sizleri ekstra tadilat masraflarından ve gün kayıplarından kurtarıyoruz.

Mutfak, banyo ve tuvaletlerinizde yaşadığınız tıkanıklıklar ve bununla beraber gelen kötü kokular huzurunuzu kaçırmasın. Paşa köy su tesisatı olarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Bu soruna kendi bulduğunuz günlük çözümler ile müdahalede bulunmanız uzun vadede size yarar sağlamayacağı gibi daha da büyük sıkıntılar oluşturabilir. Paşa köy su tesisatı olarak profesyonel su tesisatçısı ekibimizle tüm tesisatlarınızın periyodik bakımları yaparken, akıllı robotlarımız ile tıkanıklıklara uzun vadeli çözümler için müdahalede bulunmaktayız, çözüm ortağınıza güvenin.

Hizmet verdiğimiz yerler

Saygı sokak, Heybetli sokak, Karaçam sokak, Şahende sokak, Akbaş sokak, Okyanus sokak, Bağlar sokak, Selvi sokak, Nadas sokak, Anadolu sokak, Akdal sokak, Nahide sokak, Adem sokak, Adaş sokak, İnci sokak, Çiller sokak, Otlak sokak, Mesire sokak ve Paşa köyü etrafı yerleşim yerlerine profesyonel su tesisatçısı ekibimizle hızlı ve etkin hizmetler sunmaktayız.