su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Öncelikli hedef ‘’müşteri memnuniyeti’’ sloganımızla yola çıktığımız serüvenimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti metropol tesisat olarak bizim öncelikli hedefimizdir. Profesyonel ekibimiz, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmakta ve bunda başarılı olduğumuza inanmaktayız. Profesyonel ekibimiz  pendik su tesisatçısı olarak en son teknoloji ürünleri kullanmakta İstanbul’un bir çok semtinde siz değerli müşterilerimiz için 7/24 çalışmakta ve sizler için hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Pendik Su Tesisatçısı

Tüm su tesisatı sorunlarınızda İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki servislerimizle sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizliği gibi ev ve iş yerlerinizde su ile ilgili tüm problemlerinizde metropol tesisat sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Su kaçağı bazen gözle görülemeyecek kadar ufak olabilir ve tespit edilmesi zor olabilir. Küçük kaçaklar bile hanenize yada iş yerinize seramik derz dolgularda küflenme, fayanslarda yada duvarlarda su damlaları, aşınmalar, kabarıklık şeklinde kendini gösterebilir bu gibi durumlarda internet sitemizden yada telefon numaramızdan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

PENDİK SU TESİSATÇISI

7/24 Pendik Su Tesisatçısı

Eskiden ufak bir su kaçağını tespit edebilmek için komple bir zemin yada duvar kırılıyor ev yada iş yeri sahipleri büyük masraflarla karşı karşıya kalabiliyordu. Profesyonel eğitimli ekibimiz sayesinde bizler işimizle ilgili son teknoloji ürünleri kullanarak su kaçağı tespitini ve su tesisatçısı sektöründeki hizmetlerimizi hiçbir şekilde kırıp dökme olmadan müşterilerimize en az maliyetle yapabiliyor ve memnuniyet sağlayabiliyoruz. Üstelik bizlere özel olan bir hizmetimizle daha karşınızdayız sizlerin su kaçağını tespit etmeye geldiğimizde eğer kaçağı tespit edemezsek hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

Siz değerli müşterilere kaliteli hizmetin yanında kampanyalarımızla da destek veriyoruz en güncel kampanyamızla birlikte su kaçağı tespitini yalnızca 150 tl karşılığında yapıyor ve kaçağı tespit edemezsek hiçbir ücret talep etmiyoruz. Her zaman çözüm odaklı olarak hizmetinizdeyiz.