su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Firmamız müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutarak her zaman ismini daha ileriye taşımayı hedef almıştır. Bundan dolayı da kendini sürekli geliştirerek, teknolojinin ilerlemesine de ayak uydurmuştur. Su tesisatçısı hizmeti ile her daim müşterilerimizin sorunlarına çözümler üretmekteyiz.

Firma olarak İstanbul Anadolu yakasına hizmet vermekteyiz. Adresinize gelen profesyonel destek ekibimiz ile derhal sorununuza müdahale etmekteyiz. Sorunu yerinde görerek çözüme kavuşturmaktayız.  Sadece su tesisatlarınız konusunda değil ayrıca tıkanıklık açma ve petek yıkama işlemlerini de deneyimli ekibimiz ile birlikte kolay bir şekilde çözmekteyiz. Su tesisatı kaçağında kısa süre içinde kaçak belirlenir ve o kısımda kırma işlemi yapılır. Problemli olan boru onarılır ve isteğe göre kullanılan madde ile eski haline getirilir.

Firmamızın tercih edilme sebepleri arasında personel kadromuzun konu üzerine diploma almış profesyonel bir ekip olmasıdır. Son teknoloji cihazlar ile su kaçağının çok rahat tespit edilmedi ile sorunlu alanın hemen bulunması da müşterilerimizin bizi tercih etmesinde rol oynayan etkenler arasında yerini alır. Vermiş olduğumuz diğer hizmetlerde de aynı profesyonelliği göstermekteyiz. Tıkanıklık açma hizmetinde de robot sayesinde lavoba ve tuvalet tıkanıklarınızı hemen çözüme kavuşturmaktayız. Ayrıca size hizmetimiz konusunda şöyle bir de garanti veriyoruz. Tıkanıklık çözüme kavuşmadığı takdirde sizlerden hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmuyoruz. Profesyonel su tesisatçısı olarak hizmette sınır tanımıyoruz.

Firmamız son teknoloji ürünler kullanarak  siz değerli müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktadır. Son teknoloji cihazları kullanmamız sayesinde  de çok kısa saatler içerisinde birçok probleminize anında yerinde çözümler sunmaktayız. Telefon numaralarımızdan irtibata geçerek deneyimli ekibimizden problemleriniz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman ekibimiz ile her daim hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. Sizler de su kaçağı tespiti lavabo ya da banyo tıkanıklığı gibi problemler yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. İşi şansa değil, güvenilir ve uzman bir firmaya bırakarak rahat edin.  Firma olarak en birinci prensibimiz müşteri memnuniyetidir ve bu yolda oldukça sağlam adımlar ile sürekli ilerlemekteyiz. Kalite her daim bizden sorulur.