su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Duvarınızda suyun oluşturduğu bir çatlak veya boyanın dökülmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Lavabonuzun altında ıslanan mutfak mobilyalarınızın aldığı hasar ile de karşılaşabilirsiniz. Banyonuzda ve tuvaletlerinizdeki giderlerdeki tıkanıklığa bağlı  taşmalar ve kokular. Tesisatınızın herhangi bir yerinde meydana gelen su kaçağı ve verdiği zararlar. Bunlardan nasıl kurtulabilirsiniz? Riva Su tesisatçısı konusunda uzman kadrosu ile İstanbul Anadolu yakası Beykoz ilçesinde, Riva semtinde en önemli su tesisat sorunlarını gidermektedir. Profesyonel su tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti işleminden tüm su tesisat sorunlarına kadar güvenilir, kaliteli ve kesin çözüm sunulmaktadır.

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri gibi tüm tesisat sorunlarınızda Riva su tesisatı ile kesin çözüm bulmaktayız. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile kesin ve kalıcı tesisat çözümleri sunmaktayız. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm için profesyonel su tesisatçısı olarak, referanslarımız ile hizmet vermekteyiz. Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız.

Lavabolarınızda yaşadığınız su kaçakları ve akıtan muslukların size fazla sorun yaratmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hiç bilmediğiniz bazı sorunlar sizi oldukça fazla zarara sokabilir. Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız. Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı güler yüz, güvenilir hizmet ve kaliteli tesisat ürünü ister. Tüm bunlar için Beykoz ilçesi Riva semtinde hizmet vermekteyiz.

Tespiti mümkün olmayan tesisat sorunlarınızı bulmak için boşuna zaman kaybetmeyin. Yanlış tespit edilen ve müdahale girişimde bulunulan tesisat sorunları daha farklı ve büyük zararlar verebilir. Riva su tesisatçısı olarak bölgenin tüm yerlerinde geçmiş hizmet ile yaptığımız referans işlemlerle sizlerin yanındayız. Profesyonel su tesisatçısı ve dünya kalitesindeki araçlarımızla, su kaçağı tespiti gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kullanarak kalıcı, kesin ve güvenilir çözümler ile hem ekonominizi hem zamanınızı hem de ev içerisindeki huzurunuzu koruma açısından Riva semtinden hizmet vermekteyiz. Tüm bölgenin tesisat ile ilgili sorunlarında öncü, hızlı ve kesin çözümler ile karşınızdayız.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.