su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Günümüz yapı sektörü içerisinde gerek yeni inşa edilen binalarda gerekse de mevcut yaşam alanları içerisinde, kurulumu en fazla önem gerektiren ve dikkat isteyen tesisat sistemlerinin ilk sıralarında su tesisatı çalışmaları yer almaktadır. Konusunda deneyimli ve uzman su tesisatçısı ekipler tarafından montajı yapılan sıhhi tesisat mekanizmaları, hayatın daha sağlıklı ve hijyenik bir yapı içerisinde bulunabilmesi içinde büyük bir önem teşkil etmektedir.

Sektör içerisinde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana kaliteli iş anlayışı ve çözüm odaklı olarak servis sağlayan güler yüzlü kadrosu ile hizmet vermekte olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası dahilinde bulunmakta olan birçok servis noktasında olduğu gibi, Beykoz ilçesinde yer alan Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde de aynı profesyonel su tesisatı hizmetini müşterilerine hızlı ve memnuniyet garantili olarak ulaştırmaktadır.

Su tesisatı sistemleri her ne kadar sağlam ve doğru bir şekilde kurulursa kurulsun, ev ve ofis alanları içerisindeki mevcut kullanım performanslarına bağlı olacak şekilde belirli bir süre sonra arıza ya da sorun çıkartabilmektedir. Bu arıza ya da sorunlar; damlatma, sızdırma, nemlenme, sıkışma ya da tesisatın komple çalışmaması gibi belirtiler ile görülebilmekte ve günlük yaşamı oldukça olumsuz bir yönde etkileyebilecek sonuçları da beraberinde getirebilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşılması halinde profesyonel su tesisatçısı kadrosu ile sizlerin hizmetinde olan firmamız; yapacağınız servis talebi üzerine belirtmiş olduğunuz adrese en kısa zamanda ulaşarak, teknolojik ölçüm cihazları ile arızanın oluştuğu noktayı mevcut alanınızda herhangi bir deformasyon meydana gelmeden tespit etmekte ve hızlıca tamirini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın siz değerli müşterilerine özel olarak hazırladığı geniş hizmet yelpazesi içerisinde; su tesisatı kurulumu, su tesisatı değişimi, su kaçağı tespiti, sıhhi ölçüm işlemleri ve tesisat içerisinde yer alan her türlü teknik ekipman değişimi gibi birçok farklı servis seçeneği bulunmaktadır. Sektörü içerisinde en kaliteli ve hızlı servis imkanını müşterilerine garanti eden firmamız, yapacağınız servis taleplerinizi büyük bir titizlik ile değerlendirmekte ve hızlı bir şekilde sizlere çözüm sunmaktadır. Bu sayede mevcut şartlarınız bozulmadan, mutfak ve banyo alanı gibi sıhhi tesisat açısından en önemli sayılan noktaları sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz. Yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorununda Beykoz ilçesinde içerisindeki Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde olduğu gibi, İstanbul Anadolu Yakası dahilindeki birçok nokta için de firmamız ile irtibata geçebilir ve kusursuz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.