su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

2007 yılından beri Metropol Tesisat firması kaliteli çözümler ile hizmet etmektedir. Güvenilir ve tecrübeli kadrosu sayesinde sizlerin her sorununa çözüm bulabilmek için çabalayan firmamız su tesisatı sektörünün önde gelen isimlerin başında yer almaktadır. Metropol Tesisat firması olarak tüm su tesisat işleriniz için 7 gün 24 saat Sahrayıcedit su tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Sahrayıcedit su tesisatçısının vermekte olduğu hizmetlere göz atmak gerekir ise; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, kalorifer peteği temizleme, tıkanıklık açma gibi tesisatçılık işlemlerinde sizlerin hizmetindedir. Kaliteli ve güvenli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız tecrübeli bir kadroya, işini kalite ile yapan bir firmaya evinizi teslim etmek için güven duymanız gerekmektedir. Tam olarak sizlerin aradığı adres Metropol tesisatçılıktır.

Sahrayıcedit Su Tesisatçısı

Sorunun tespiti ve çözüm sürecinin nasıl olacağını merak eden müşterilerimiz için işleyişimiz şu şekildedir. Su kaçağının olduğu bölgede hemen tespit çalışması yapılarak aynı gün içerisinde fiyatlandırmanın da yapılması ile birlikte ortak karara varılarak vakit kaybetmeden onarıma başlanmaktadır. Evinize zarar vermeyecek şekilde tüm cihazlarımız kameralı olup problemin olduğu bölgenin tespiti ile hızlı bir şekilde sorunun çözümüne kavuşturulması amaçlarımız arasındadır. Küçük bir su sızıntının evinize çok büyük zarar verebileceğini unutmamak gerekmektedir. 

Referanslarımızı da sizler ile gönül rahatlığıyla paylaşmak ve kalitenin yanında olduğunu bildirmek isteriz. Birlikte iş yaptığımız firmaların birkaçının ismini sizler ile paylaşmak gerekir ise; özel çapa hastanesi, bahçeşehir üniversitesi, anadolubank, Halkbank, Digiturk, Anafen Dershanesi,  Bilfen, İski, Fem, Çınar Koleji, Doğuş Grup, Fatih Dershanesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe Dershaneleri gibi kuruluşları ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok kurumu sayabiliriz.

Sahrayıcedit Su Tesisatçısı

Bizler de bu kurumların güvenini boşa çıkarmamanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Sizler de sorununuza daha fazla sorun eklemeden kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız telefon bağlantısı için vakit kaybetmeyiniz. Birçok bölgede birçok şubemizin bulunması sizlere en kısa sürede ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Metropol tesisat kurumunun şubesi olan Sahrayıcedit su tesisatçısı kanalı ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, sizleri bekletmeden çözüme kavuşturmak asıl amacımızdır.